13:00 23 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

منچستریونایتد برای آنکه در کورس قهرمانی باقی بماند به پیشنهاد گری نویل نباید اجازه دهد هری کین به منچسترسیتی بپیوندد.

به گزارش اسپوتنیک، تساوی توأم با شانس منچستریونایتد در خانه ساوتهمپتون مانع اولین شکست شاگردان اوله گونار سولسشر در هفته دوم لیگ برتر انگلیس شد تا نگرانی‌ها در مورد قهرمان نشدن شیاطین سرخ شکل بگیرد.

گری نویل، مدافع سابق منچستریونایتد اعلام کرد چلسی روملو لوکاوکو را جذب کرده و جک گریلیش هم به منچسترسیتی پیوسته است. هری کین به جای آنکه هدف نقل و انتقالاتی همشهری منچستریونایتد باشد این قابلیت را دارد تا از لندن به جمع بازیکنان شیاطین سرخ ملحق شود.

اگر کین به منچسترسیتی برود توازن قدرت از بین می‌رود و خارج کردن جام از دست یکی از تیم‌های چلسی، منچسترسیتی و لیورپول بسیار دشوارتر از قبل خواهد بود. به اعتقاد نویل جذب جیدون سانچو و رافائل واران برای قهرمانی منچستریونایتد کافی نخواهد بود.

به همین دلیل گری نویل از مسئولان باشگاه خواست تا پیش‌دستی کنند و اجازه ندهند هری کین از تاتنهام به منچسترسیتی برود بلکه او را به اولدترافورد بیاورند.

منچستریونایتد در هفته نخست برابر لیدزیونایتد به برتری 5 بر یک دست یافت اما در دیدار با ساوتهمپتون تپش های قلب سرخ‌پوشان شهر منچستر کند شد و این تیم دو امتیاز از دست داد تا سولسشر که به دنبال اولین قهرمانی در کسوت سرمربی است دچار اضطراب و نگرانی شود.

 

مرتبط:

ساوتهمپتون 1 منچستریونایتد 1 ؛ اوله در شب انتقادات از شکست فرار کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر