07:34 22 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیر باشگاه یوونتوس یک بار دیگر تاکید کرد که فوق ستاره پرتگالی بانوی پیر در این تیم می‌ماند.

به گزارش اسپوتنیک، یوونتوس در حالی مقابل اودینزه تن به تساوی 2 - 2 داد که مکس آلگری با تصمیمی غیرمنتظره کریستیانو رونالدو را در این دیدار نیمکت‌نشین کرد.

از همین رو اکنون شایعاتی در مورد جدایی این بازیکن از یوونتوس به گوش می‌رسد. هرچند پاول ندود نایب‌رئیس باشگاه یوونتوس بعد از این بازی به رسانه‌های ایتالیایی گفت که رونالدو در یوونتوس می‌ماند.

در تازه‌ترین مورد هم پاول ندو، مدیر باشگاه یوونتوس تاکید کرد که رونالدو در این تیم می‌ماند. او در این باره افزود:«من یک بار دیگر تاکید می کنم رونالدو در یووه می ماند. در حال حاضر در ابتدای فصل هستیم و کمی ناهماهنگی و عدم در اوج بودن وجود دارد اما برای بازی نخست، این انتخاب آلگری بود. حتی کیلینی نیز در ترکیب نبود..»

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی بیانکونری در کنفرانس این هفته خود اصرار داشت که برترین گلزن فصل گذشته سری آ به او درباره حضورش در تورین اطمینان خاطر داده است و وی نگرانی در خصوص جدایی رونالدو ندارد. فوق ستاره پرتگالی همچنین در فضای مجازی اظهار کرد که شایعات بی اساس درباره جابه‌جایی او کاملاً بیهوده و دور از احترام است.

قرارداد رونالدو در پایان فصل به اتمام می‌رسد و برخی کارشناسان اعتقاد دارند که بعید است باشگاهی در حال حاضر برای جذب رونالدو تمایلی داشته باشد چرا که هزینه‌های بیشتری در مقایسه با جابه‌جایی در پایان فصل به دنبال خواهد داشت.

 

مرتبط:

اعتراض کنایه‌آمیز خواهر رونالدو به آفساید میلی متری برادرش
جلد جذاب روزنامه «آ.اس»؛ امباپه در رئال، رونالدو در پی‌اس‌جی + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر