00:06 29 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کیلیان امباپه برای ترک پاری‌سن‌جرمن جدیت زیادی دارد و رئال مادرید جدی‌ترین مشتری مهاجم فرانسوی به شمار می‌رود.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه کاتالونیایی «اسپورت» با تیتر عجیب و تند «جنگ کثیف» به سراغ ماجراهای انتقال کیلیان امباپه به رئال‌مادرید رفته است.

باشگاه رئال‌مادرید پیشنهاد 160 میلیون یورویی برای پاری‌سن‌جرمن ارسال کرده و این باشگاه گفته مبلغ کم است و آن را به 220 میلیون یورو افزایش بدهید. در راستای همین فعل و انفعالات، روزنامه کاتالونیایی اسپورت که حامی باشگاه بارسلونا هم هست تیتر عجیبی زد و نوشت: «جنگ کثیف برای امباپه!»

به نظر می‌رسد این نشریه بیشتر از وسوسه کردن امباپه توسط رئالی‌ها شاکی است، در حالی که پیش‌تر هم برای همه مشخص بود مهاجم تیم ملی فرانسه به مادریدی‌ها علاقه دارد و سرانجام روزی راهی این تیم خواهد شد. شاید هم ماجراهای این روزها آن‌ها را به یاد روزهایی انداخته که با 222 میلیون یورو نیمار را پاری‌سن‌‌جرمن از چنگ بارسلونا درآورد.

 پنجره نقل و انتقالات اروپایی دوشنبه هفته آینده بسته می‌شود و پاری‌سن‌ژرمن می‌داند اگر رئال مادرید با رقم پیشنهاد بالای خرید امباپه موافقت نکند از این مهاجم در کنار لیونل مسی و نیمار استفاده خواهد کرد و در طول فصل امکان رسیدن به توافقی مشترک برای عقد قراردادی جدید وجود دارد.

View this post on Instagram

A post shared by Diario SPORT (@diariosport)

مرتبط:

چه کسی پا سوز امباپه می‌شود؟
رئال کوتاه نمیاید؛ پیشنهاد دوم برای مادریدی کردن امباپه بزودی…
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر