04:03 20 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رسانه‌های ایتالیایی خبر از پرواز ژرژ مندس به سمت تورین برای مذاکره با باشگاه یوونتوس در مورد آینده موکلش کریستیانو رونالدو می‌دهند.

به گزارش اسپوتنیک، جانلوکا دی مارتزیور، خبرنگار ایتالیایی مدعی شد که منچستر سیتی پیشنهاد عقد قرارداد دو ساله با حقوق سالیانه 15 میلیون یورو را به کریستیانو رونالدو داده است.

مشکل بزرگ بر سر انتقال رونالدو حقوق فصلی 30 میلیون یورویی اوست که برای باشگاه‌های بزرگ هم سنگین خواهد بود و از طرفی باشگاه یوونتوس هم خواهان 30 میلیون یورو برای انتقال فوق‌ستاره 36 ساله شده است.

در هر صورت قرارداد رونالدو یک فصل دیگر تمام می‌شود. به همین دلیل هم حالا مندس با یک هواپیمای شخصی به ایتالیا رسیده و به خانه کریستیانو رفته تا در اولین فرصت با باشگاه مذاکره کند.

در این بین گفته شده منچسترسیتی برای انتقال رونالدو جدی‌تر است، ولی برای این که نمی‌خواهد هزینه زیادی برای آن بپردازد و حتی خواهان انتقال رایگان شده، شاید پیشنهاد معاوضه بازیکن را بدهد.

در مورد پاری‌سن‌جرمن هم گفته می‌شود حتی اگر کیلیان امباپه راهی رئال‌مادرید شود، این باشگاه جذب بازیکنی مثل روبرت لواندوفسکی را به کریستیانو رونالدو ترجیح خواهد داد.

همین موارد می‌تواند تأثیر دومینووار در نقل‌وانتقالات ایجاد کند و شاهد جابه‌جایی چند ستاره در روزهای آتی باشیم.

مرتبط:

تلاش مدیر برنامه‌های رونالدو برای بازگشت مؤکلش به لیگ برتر انگلیس
سه شرط مهم برای سیتیزن‌ شدن رونالدو
مصدومیت رونالدو در تمرینات بیانکونری + ویدیو/عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر