15:10 17 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه منچستریونایتد در آستانه بازگرداندن مهاجم پیشین خود به اولدترافورد است.

به گزارش اسپوتنیک، پس از پایان ماجرای کریستیانو رونالدو و یوونتوس، این ستاره 36 ساله پرتغالی به منچستریونایتد باز می گردد.

بر اساس گزارش‌ها، مدیران باشگاه منچستریونایتد مذاکرات سطح بالایی را با ژرژ مندر مدیر برنامه‌های رونالدو در پیش گرفته‌اند و در تلاش برای عقد قرارداد با برنده پنج توپ طلا و بازگرداندن او به جمع شیاطین سرخ هستند.

منچستریونایتد نیز برای جذب کریستیانو رونالدو، با پیشنهادی 28 میلیون یورویی به سراغ یوونتوس رفته است و انتظار می رود بیانکونری به زودی مجوز خروج رونالدو به سوی منچستریونایتد را صادر کند.

با توجه به پیشنهاد منچستریونایتد به شخص رونالدو و باشگاه یوونتوس، انتظار می رود طی ساعات آینده انتقال این ستاره 36 ساله به اولدترافورد قطعی شود 

ساعتی پیش و پس از بحث ورود منچستریونایتد به جذب رونالدو، مشخص شد سر الکس فرگوسن سرمربی اسطوره‌ای منچستریونایتد بامداد امروز با رونالدو شاگرد سابق خود تماس گرفته و با او درباره بازگشت به اولدترافورد صحبت کرده است.

دقیقا بعد از این صحبت‌ها نیز مدیران یونایتد تصمیم جدی خود را برای بازگشت این پرتغالی به منچستریونایتد گرفته اند. رونالدو در منچستریونایتد عملکرد درخشانی داشته است و بازگشت او می‌تواند اتفاق بسیار هیجان انگیزی برای هوادران منچستر باشد.

مرتبط:

فوری: رونالدو نزدیک‌تر به الدترافورد؛ سیتی از حذب CR7 منصرف شد
نخستین پیشنهاد جدی منچستر برای رونالدو رسید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر