22:00 21 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در حالیکه جدایی فوق ستاره پرتگالی از یوونتوس قطعی به نظر می‌رسد، سران باشگاه ایتالیایی در تلاش یافتن جانشین برای او هستند.

به گزارش اسپوتنیک، یوونتوس طی روزهای آینده برای جذب جانشین کریستیانو رونالدو و ترمیم خط حمله اش تلاش خواهد کرد.

بانوی پیر یوونتوس فرضیه جذب ادن هازارد، وینگر 30 ساله بلجیمی رئال مادرید را زیر بررسی دارند. این ستاره بلجیمی که دوران نه چندان موفقی را به دلیل مصدومیت های متعدد و طولانی در رئال مادرید سپری نکرد، به گزینه تقویت خط حمله یوونتوس بدل شده و بیانکونری در اندیشه جذب قرضی او از رئال مادرید است.

از سوی هم، یوونتوس در تلاش است با انتقال قرضی همراه با حق خرید، مائورو ایکاردی مهاجم 28 ساله پاری‌سن‌جرمن که مدت هاست زیر نظرش دارد را به خدمت گیرد اما در حال حاضر پی اس جی تمایلی برای فروش این مهاجم آرجنتینی ندارد، به خصوص این که کیلیان ام باپه در آستانه انتقال به رئال مادرید است.

یوونتوس وضعیت مویزه کین، مهاجم 21 ساله سابق خود را هم پیگیری می کند. یوونتوس این فرصت را دارد تا این مهاجم ایتالیایی اورتون را به صورت قرضی همراه با حق خرید اجباری که منوط به راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا است را بازگرداند.

باشگاه ایتالیایی ساعات حساس را سپری می کند و در حال بررسی مهاجمان پیرامون خود است اما هنوز تصمیم قطعی اش برای جذب جانشین کریستیانو رونالدو را نگرفته است.

مرتبط:

نخستین پیشنهاد جدی منچستر برای رونالدو رسید
بمب خبری جدید؛ رونالدو در راه منچستر
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر