06:22 22 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره پرتگالی از یوونتوس جدا شد و بعد از 12 سال به تیم سابقش منچستریونایتد بازگشت.

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو، مهاجم گلزن پیشین تیم های اسپورتینگ لیسبون پرتگال، رئال مادرید اسپانیا و یوونتوس ایتالیا با امضای قراردادی به صورت رسمی به تیم سابق خود در لیگ برتر انگلستان یعنی منچستر یونایتد پیوست.

مبلغ دریافتی یوونتوس بابت فروش کریستیانو رونالدو کم تر از مقداری است که مد نظر داشت. شیاطین سرخ برای رونالدو، مبلغ 15 میلیون یورو به علاوه 8 میلیون یورو پاداش را به یوونتوس پرداخت می کند که مبلغ 5 میلیون یورو از این پاداش، سهل الوصول است.

با وجود این که در دو سه روز اخیر، کریستیانو رونالدو شدیدا به منچستر سیتی مرتبط شده بود، اما حالا فوق ستاره پرتغالی مقصدی به غیر از تیم آبی شهر منچستر را انتخاب کرد و دوباره راهی نیمه سرخ رنگ شهر منچستر در انگلستان شد.

رونالدو سابقه درخشانی در منچستریونایتد داشته است و بازگشت او می تواند روحیه این تیم را برای کسب اولین قهرمانی بعد از دوران سر آلکس فرگوسن افزایش دهد.

کریستیانو که پنج بار برنده توپ طلا شده، 30 بار در مسابقات متفاوت به قهرمانی رسیده و پنج بار جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را بالای سر برده است. رونالدو در 292 بازی با پیراهن منچستریونایتد توانست 118 گل به ثمر برساند. همه در باشگاه مشتاق خوشامدگویی به کریستیانو هستند.

مرتبط:

بمب خبری جدید؛ رونالدو در راه منچستر
رسمی؛ رونالدو به منچستریونایتد بازگشت + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر