06:17 18 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید می‌گوید که پیوستن رونالدو به منچستریونایتد اتفاق بسیار خوبی بوده است.

به گزارش اسپوتنیک، سرمربی رئال مادرید گفت که بهترین گلزن این باشگاه به تیمی پیوسته که سال‌های درخشانی را در آن گذرانده است.

آنچلوتی در خصوص بازگشت رونالدو به منچستر یونایتد گفت:«این اتفاق خوبی است، زیرا رونالدو به تیمی برمی گردد که هواداران‌ش او را بسیار دوست دارند. برای یونایتد او خرید بسیار خوبی است. برای رونالدو بهترین‌ها را آرزو می‌کنم. رابطه خوبی با سولشر دارم و منچستر یونایتد باشگاهی است که من به آن علاقه دارم.»
آنچلوتی در ادامه درباره احتمال پیوستن امباپه به رئال مادرید گفت:«انتظار چنین سوالی را نداشتم. این موضوعی است که باشگاه آن را مدیریت می‌کند. من و بازیکنانم به بازی فردا فکر می‌کنیم. در این باره چیز دیگری نمی‌توانم بگویم.»

رونالدو اولین بار در سال 2003 از اسپورتینگ لیسبون به منچستریونایتد پیوست و در طول 5 فصل حضور در این باشگاه توانست قهرمانی در لیگ برتر و چمپیونزلیگ را تجربه کند و همچنین در سال 2008 برای اولین بار برنده توپ طلا شد.

 او در سال 2009 با انتقالی 94 میلیون یورویی که او را به گران‌ترین بازیکن دنیا تبدیل کرد، راهی رئال مادرید شد و اکنون بعد از 12 سال به جمع شیاطین سرخ بازگشت.

 

 

 

 

مرتبط:

رونالدو در منچستر چه شماره‌ای را خواهد پوشید!
رشد تاریخی ارزش سهام منچستریونایتد پس از جذب رونالدو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر