00:38 19 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فوق ستاره پرتگالی می‌گوید که کسانی که او را می‌شاند نسبت به عشق بی‌پایان خودش آگاهی دارند.

به گزارش اسپوتنیک، سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که کریستیانو رونالدو با قراردادی دو ساله با امکان تمدید برای سال سوم به شیاطین سرخ پیوسته است.

اکنون پس از گذشت چند روز از این انتقال، ستاره 36 ساله پرتگالی با نشر یک پست در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، از احساسات خود به باشگاه منچستر یونایتد صحبت کرده است.

پست اینستاگرامی رونالدو:

«همه کسانی که مرا می‌ شناسند، نسبت به عشق بی‌پایان من به منچستر یونایتد آشنایی دارند. سال‌هایی که من در این باشگاه گذراندم، کاملاً شگفت‌ انگیز بودند و مسیری که با هم طی کردیم در تاریخ این باشگاه بزرگ و شگفت‌ انگیز با طلا نوشته شده‌ اند. در حال حاضر حتی نمی‌ توانم احساساتم را بیان کنم، چرا که می‌ بینم که بازگشت من به اولدترافورد در تمام جهان اعلام شده است.

این مانند یک رویا است که به وقوع پیوست، بعد از همه دفعاتی که برگشتم و مقابل منچستر یونایتد بازی کردم و حتی به عنوان یک حریف، همیشه چنین حسی و احترامی را از طرف هواداران روی سکوها احساس می کردم. این همه‌ آن‌ چیزی است که رویاها از آن ساخته می‌ شوند!

اولین لیگ داخلی من، اولین جام من، اولین باری که به تیم ملی پرتغال دعوت شدم، اولین لیگ قهرمانان من، اولین کفش طلا و اولین توپ طلا، همه آن ها از این ارتباط ویژه بین من و شیاطین سرخ زاده شدند. تاریخ در گذشته نوشته شده و تاریخ بار دیگر نوشته خواهد شد!»

روی حرفم حساب کنید!

من همین جا هستم!

من برگشتم همان جایی که به آن تعلق دارم!

صبر کنید و فرصت دهید..."

مرتبط:

رونمایی رسمی باشگاه منچستریونایتد از رونالدو + عکس
نخستین مصاحبۀ رونالدو پس از عقد قرارداد رسمی با منچستریونایتد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر