06:33 18 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بارسلونا در ساعات پایانی پنجره نقل و انتقالات قصد دارد مهاجم منچستریونایتد را به نیوکمپ آورد.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه بارسلونا در ساعات پایانی نقل و انتقالات به دنبال خرید یک مهاجم نوک است و آن ها در حال مطالعه گزینه های جدید برای تقویت خط حمله می باشند.

خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا نمی خواهد با ترکیب کنونی فصل را به اتمام برساند و در تلاش است تا در آخرین ساعات نقل و انتقالات تابستانی ترکیبش را تقویت کند.

آنها از اتلتیکو خواسته اند تا ژائو فلیکس را قرضی به آنها بفروشد که تا کنون جوابی نگرفته اند اما به نظر می رسد که اهداف دیگری را هم مد نظر خواهند داشت که یکی از آنها کاوانی است.

ر حال حاضر بارسلونا کار سختی برای جذب ادینسون کاوانی دارد چرا که منچستریونایتد موافق نیست و فرصت نقل و انتقالات رو به اتمام است اما به محض راضی شدن منچستریونایتد، انتقال تکمیل می شود.

در همین حال، فابریتزیو رومانو نیز گزارش داده اگر اتفاق خاصی نیفتد، کاوانی در منچستریونایتد ماندنی می شود زیرا شیاطین سرخ تمایلی برای فروش مهاجم باتجربه خود ندارند.

او در 39 بازی فصل گذشته 17 گل و 6 پاس گل ثبت کرد و تجربه زیادی دارد. منچستر یونایتد او را به بارسلونا پیشنهاد کرده است. خرید او برای کاتالان ها دشوار است اما در روز پایانی هر چیزی ممکن است.

 

مرتبط:

رسمی: مورنو بالاتر از برونو و کاوانی بهترین بازیکن فصل گذشته یورو لیگ+عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر