23:30 18 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رونالدو پس از شکستن رکورد علی دایی و تبدیل شدن به برترین گلزن تاریخ فوتبال در رده ملی پیامی منتشر و در آن از ستاره سابق تیم ملی ایران تمجید کرد.

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو با به ثمر رساندن دو گل مقابل ایرلند در مقدماتی جام جهانی 2022، به رکورد 111 گل ملی رسید و از علی دایی اسطوره ای عبور کرد.

اکنون فوق ستاره پرتگالی با انتشار پستی در اینستاگرام رسمی خود، به طور ویژه از علی دایی هم تشکر کرد:«حتی نمی توانم حسم را در قالب کلمات بیان کنم! مملو از احساسی هیجان انگیز هستم! بزن بریم پرتگال! بزن بریم! از تمام رکورد هایی که در طول کارنامه ام شکسته ام - و خوشبختانه چندین رکورد بوده است - این رکورد برای من بسیار خاص بود و قطعاً در ردیف دستاوردهایی است که خیلی باعث افتخارم می شود.»

اعجوبه پرتگالی در ادامه نوشت:«دلیل دیگر من برای این حجم از خوشحالی که در حال حاضر از رسیدن به این رکورد دارم این است که علی دایی بالاترین حد استاندارد را در این زمینه ثبت کرده بود و من گاهی فکر می‌کردم که هرگز به رکورد او نخواهم رسید. به " شهریار " بابت حفظ طولانی مدت چنین رکوردی تبریک می‌گویم و از او سپاسگزارم که وقتی با هر گلزنی به این رکورد فوق العاده نزدیک و نزدیک‌تر می‌شدم برایم احترام زیادی قائل بود.»

رونالدو پس از به ثمر رساندن دو گل در بازی شب گذشته  تیم ملی پرتگال برابر ایرلند در دور چهارم مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر، 111 گله شد و بالاتر از علی دایی با 109 گل زده، به تنها رکورددار بیشترین گل زده در رده ملی تبدیل شد.

مرتبط:

111 گل کریس رونالدو؛ آقای‌گل جهان به چه تیم‌هایی گل زده است؟ + عکس
واکنش رونالدو به شکستن رکورد علی دایی پس از 17 سال + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر