15:13 18 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه نمایش ضعیف تیمش برابر بوسنی در انتخابی جام جهانی را توجیه کرد.

به گزارش اسپوتنیک، در چارچوب‌ رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2022، تیم ملی فرانسه 10 نفره در خانه خود با تساوی 1-1 برابر بوسنی متوقف شد.

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه پس از پایان این دیدار در نشست خبری گفت:«بازی در انتخابی جام جهانی برای هر تیمی سخت است. یک امتیاز به دست آوردیم و باید در دو بازی بعدی برابر اوکراین و فنلاند سه امتیاز را کسب کنیم. بوسنی بازی دفاعی را به نمایش گذاشت و با همه نفرات جلوی دروازه دفاع کرد و همین باعث شد تا نتوانیم فرصت های گلزنی زیادی را خلق کنیم.»
سرمربی خروس‌ها در پایان اظهار داشت:«بازی کردن با 10 بازیکن سخت‌تر است. قطعاً ما سه امتیاز را می‌خواستیم اما این بازی‌‌های مرحله مقدماتی برای هر تیمی سخت است. ما یک امتیاز دیگر گرفتیم و حالا باید برای بازی‌های باقیمانده خودمان را آماده کنیم.»

خروس‌ها در بازی شنبه هفته پیش رو در خاک اوکراین است که یک بازی بسیار حساس برای دو تیم است. البته حاشیه امنیت 4 امتیاز فرانسه در صدر جدول باعث می‌شود که این تیم با آسودگی خاطر بیشتری به میدان برود.

فرانسه در حالی به تساوی رضایت داد که قبل از این بازی دیگر تیم مدعی صعود یعنی اوکراین، در خانه قزاقستان به تساوی 2-2 رضایت داد.

 

 

 

مرتبط:

مقدماتی جام جهانی در اروپا؛ توقف هالند و فرانسه و برد پرتگال به لطف آقای گلی رونالدو در فوتبال ملی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر