03:15 29 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره فرانسوی تیم منچستریونایتد از بازگشت کریستیانو رونالدو استقبال کرده و او را موجب ارتقا سطح تیم می‌داند.

به گزارش اسپوتنیک، پل پوگبا، هافبک تیم ملی فوتبال فرانسه، در تازه‌ترین مصاحبه‌اش در خصوص برخی موضوعات از جمله بازگشت فوق ستاره پرتگالی صحبت کرده است.

هافبک فرانسوی شیاطین سرخ ابتداد در خصوص بازگشت رونالدوو به منچستریونایتد گفت:«رونالدو؟ بازی کردن در کنار بهترین‌ها همیشه لذتبخش است. این که قادر باشی با بازیکن بزرگی تمرین کنی، یک نکته مثبت محسوب می شود. او سطح تیم را ارتقا خواهد داد.»
پوگبا در ادامه در خصوص اضافه شدن رافائل واران به جمع شیاطین سرخ گفت:«آمدن رافائل واران همیشه مثبت است، مخصوصا برای باشگاه. ما روابط بسیار خوبی داریم، ما مدت‌هاست که یکدیگر را می شناسیم. خوشحالم که او در کنار ماست و او تجربه و ویژگی‌های خود را به ارمغان می‌آورد.»
ستاره فرانسوی شیاطین سرخ در پایان در مورد انتقادات به کیلیان امباپه:«طبیعی است که به امباپه انتقاداتی وجود داشته باشد، چون او یکی از بهترین‌هاست و همیشه بهترین‌ها مورد انتقاد قرار می‌گیرند چون مردم همیشه از آن‌ها انتظار دارند که تحت هرشرایطی بهترین عملکرد خود را ارائه دهند.»

منچستریونایتد از سه بازی ابتدایی خود در لیگ برتر موفق به کسب هفت امتیاز شده و امیدوار است با اضافه شدن کریستیانو رونالدو به ترکیب خود به طلسم هشت ساله خود در ناکامی در این رقابت ها پایان دهد.

 

مرتبط:

رونالدو در منچستر؛ کاپیتان سلسائو در قرنطین قبل از تمرینات + عکس
تاریخ نخستین بازی «کریستیانو رونالدو» برای منچستر مشخص شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر