15:28 18 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دروازه‌بان کهنه‌کار یوونتوس به این باور است که فوق ستاره پرتگالی روی تصمیمش برای جدایی از این تیم درست فکر کرده بود.

به گزارش اسپوتنیک،  جمعه گذشته منچستریونایتد خبر از جذب کریستیانو رونالدو داد. فوق ستاره پرتغالی پس از 12 سال به یونایتد بازگشت در حالی که چیزی نمانده بود راهی سیتی شود.

جدایی این 36 ساله پرتگالی با واکنش‌های بسیاری روبه رو شده است. جانلوییجی بوفون، دروازه بان کهنه کار فوتبال ایتالیا که در 43 سالگی هم به بازی کردن ادامه می دهد، این روزها درون دروازه پارما در سری بی قرار می گیرد.

این اسطورۀ فوتبال ایتالیا در مصاحبۀ در خصوص جدایی رونالدو و وضعیت یوونتوس صحبت کرد: بوفون ابتدا در مورد جدایی رونالدو گفت:«تصمیم رونالدو برای جدایی از یوونتوس از نظر من غیرمنطقی نبود و او درباره این انتخاب مدت زیادی فکر کرده است.»
این دروازه‌بان ایتالیایی در ادامه گفت:«فکر نمی کنم انتقال رونالدو برای هواداران یووه تعجب آور بوده باشد. رونالدو اعتبار زیادی به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای بزرگ دارد و درباره خودش تصمیمات درستی می گیرد. رونالدو گل های زیادی برای یوونتوس زد و نمایش های بسیار خوبی داشت.»
بوفون در پایان اظهار داشت:«یوونتوس اکنون در دوره گذار است. نمی دانم این دوره گذار، تغییر نسل است یا کل اسکلت باشگاه. وقتی چنین اتفاقاتی رخ می دهد باید بهایش را بپردازید. وقتی کسی چون الگری سرمربی شماست، شاید به هدف نهایی نرسید اما حداقل به آن نزدیک می شوید.»

رونالدو در سه سال حضور با پیراهن یوونتوس، 5 جام کسب کرد: دو اسکودتو، یک جام حذفی و دو سوپرکاپ. او در 134 بازی برای یووه 101 گل نیز به ثمر رساند.

 

مرتبط:

استقبال ستاره فرانسوی منچستریونایتد از بازگشت رونالدو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر