00:45 29 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آنتوان گریزمن برای بازگشت به اتلتیکو مادرید از بارسلونا 40 درصد از حقوق خود را کاهش داد.

به گزارش اسپوتنیک، آنتوان گریزمن بازگشت غافلگیرکننده خود را به اتلتیکو مادرید در آخرین مهلت انجام داد و بارسا با قرارداد قرضی، خروج دائم او را تحریم کرد.

گریزمن برای پیوستن دوباره به اتلتیکو مادرید تنها ۴۰ درصد دستمزدش را دریافت می‌کند. او با کاهش درآمد هفتگی خود به منظور بازگشت به واندا مترو پولیتانو در پنجره نقل و انتقالات تابستانی موافقت کرد و مدتی کوتاهی است به این هدف دست یافته است.

گریزمان تقریباً نصف درآمد هفتگی خود را برای بازگشت به واندا متروپولیتانو، جایی که پنج سال قبل از پیوستن به بارسا تا سال 2019 فوتبال حرفه‌ای‌اش را گذراند، از دست داد. اتلتیکو هیچ مبلغی را برای وام پرداخت نکرده اما اگر بارسا در تابستان آینده قرارداد را امضا کند، می‌تواند قرارداد موقت او را یک سال دیگر تمدید کند، در این هنگام پرداخت‌های بیشتری مورد نیاز است.

اگر گریزمن حداقل 50 درصد از بازی‌های خود را در فصل جاری انجام دهد، اتلتیکومادرید حداکثر 40 میلیون یورو به بلوگرانا می‌دهد. اگر بازیکن 30 ساله به این حد نرسد، اتلتیکو هیچ پولی به بارسا بدهکار نیست اما چنین سناریویی تنها در صورت بروز آسیب‌دیدگی جدی رخ می‌دهد.

گریزمان دو سال پیش هنگام ورود به نیوکمپ به‌عنوان یکی از مهاجمان برتر اروپا شناخته شده بود و با 120 میلیون یورو به بارسا پیوست. او که با فرانسه قهرمان جام جهانی شده به طور مرتب برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی زیر سایه لیونل مسی قرار می گرفت، او همچنین در تابستان، قبل از پیوستن رایگان فوق ستاره آرژانتینی به پاری‌سن‌ژرمن، در 102 بازی تنها توانست 35 گل به ثمر برساند.

 

 

مرتبط:

رییس اتلتیکو به گریزمن: آماده هو شدن باش
افشای جزئیات قرارداد گریزمن با بارسا پس از انتقال قرضی او به اتلتیکو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر