05:49 18 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس باشگاه بارسلونا می‌گوید که دیدن لیونل مسی با پیراهن تیم دیگر بسیار ناراحت کننده است.

به گزارش اسپوتنیک، خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا جدایی لیونل مسی از بارسلونا را اجتناب ناپذیر توصیف کرد و اعلام کرد گریزمن با وجود اینکه بازیکن بزرگی است، مناسب سبک بازی بارسلونا نبود.

لاپورتا در مورد مسی گفت:«هم‌چنان حسرت جدایی مسی را با خود داریم. از اتفاقی که برای مسی افتاد بسیار متاسفیم. دیدن این بازیکن با پیراهن تیم دیگری بسیار ناراحت کننده است و باید بگویم که احساس عجیبی به من دست می‌دهد.»
رییس باشگاه بارسلونا در ادامه گفت:«از مدت ها قبل با مسی بر سر تمدید قرارداد به توافق رسیده بودیم اما در نهایت لالیگا اجازه ثبت قرارداد او را نداد. اصلا خوشحال کننده نیست که مسی را با پیراهن تیم دیگری غیر از بارسلونا ببینم. مسی برای همیشه بازیکن بارسلونا خواهد بود.»
لاپورتا در پایان درباره جدایی گریزمن گفت:«گریزمن بازیکن بزرگی است که مناسب سیستم بارسلونا نبود و اصلا به چنین بازیکنی نیاز نداشتیم. حتی اگر گریزمان هم  قبل از جدایی مسی فروخته می‌شد مسی نمی‌توانست قراردادش را تمدید کند. با این شرایط در فصل نقل و انتقالات پیش رو وضعیت بهتر خواهد شد.»

بسیاری براین باور بودند که بازگشت خوان لاپورتا به ریاست باشگاه بارسلونا باعث خواهد شد تا مسی در تیم بماند  اما این‌گونه نشد و این بازیکن راهی پاری‌سن‌جرمن شد.

 

 

 

مرتبط:

لاپورتا به دنبال کاهش دستمزد ستاره‌ها
فاش شد؛ لاپورتا قصد حفظ مسی را نداشت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر