13:10 22 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پولیس فدرال برازیل تحقیقات خود را در مورد چهار بازیکن آرجنتین آغاز کرده و به تعقیب آنها ادامه می‌دهد.

به گزارش اسپوتنیک، خروج چهار بازیکن تیم ملی آرجنتین به همراه دیگر اعضای این تیم از برازیل باعث شده تا پولیس فدرال برازیل تحقیقات خود را درباره این چهار ملی‌پوش آلبی سلسته آغاز کند.

در همین رابطه، سایت «گل» اعلام کرد که املیانو مارتینز و املیانو بوئندیا عضو استون ویلا هستند و جیووانی لوسلسو و کریستین رومرو عضو تاتنهام می‌باشند. این بازیکنان آرجنتین به دلیل حضور در انگلیس و با وارد کردن اطلاعات جعلی سعی در تحریف حقیقت داشتند.

با این وجود آنها توانسته‌اند به همراه دیگر اعضای تیم وارد برازیل و در ادامه ورزشگاه کورینتیانس آرنا شوند تا در دیدار انتخابی جام جهانی 2022 قطر حضور یابند. با وجود اینکه آنها توانسته‌اند برازیل را ترک کنند اما پولیس فدرال این کشور می‌تواند از طریق مراجع بین‌المللی به تعقیب آنها بپردازد.

هر فردی که در برازیل به دلیل ارائه اطلاعات نادرست مجرم شناخته شود به پنج سال زندان و جریمه نقدی محکوم می‌شود. جالب اینکه گزارش‌ها حاکی است باشگاه تاتنهام تصمیم دارد دو بازیکن تیمش را که در میان چهار بازیکن خاطی آرجنتین هستند به خاطر نقش آنها در این حادثه جریمه کند.

تمامی این ادعاها در شرایطی مطرح شده که این بازیکنان همانند دیگر اعضای تیم ملی آرجنتین قبل از سفر به برازیل، مجوز سفر به این کشور را دریافت کرده بودند ولی مقامات بهداشتی برزیل معتقدند این افراد از همان ابتدا اطلاعات غلطی را داده بودند.

مرتبط:

واکنش‌ها به جنجال تعلیق دیدار برازیل - آرجنتین؛ فیفا بیانیه داد
واکنش فیفا به اتفاقات بازی برازیل – آرجانتین
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر