12:27 21 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع اسپانیایی و سابقه‌دار بارسلونا، بارتومئو را بدرین رییس تاریخ این باشگاه می‌داند.

به گزارش اسپوتنیک، جرارد پیکه یکی از بازیکنان باتجربه و کلیدی بارسلونا است.

پیکه در مورد شرایط بد تیم در سال‌های اخیر گفت:«ما با بارتومئو روزهای بسیار سختی را تجربه کردیم نمی‌دانم آیا او بدترین بوده است یا نه اما برای من و در مقطع زمانی من او قطعا در این لیست قراردارد. همه ما اشتباه می‌کنیم ولی در زمان او بارسلونا در جای که باید باشد نبود
این مدافع سابقه‌دار ابی‌اناری‌ها در ادامه گفت:«با این حال همه ما مقصر شرایط بد تیم هستیم و نباید  فقط یک نفر را مقصر دانست. باشگاه آنطور که همه بازیکنان میخواستند پیش نرفت ولی امروز امیدوار و هیجان زده هستم، 5 یا 10 سال بعدی برای بارسا بسیار خوب خواهد بود.»
پیکه در پایان در مورد رابطه‌اش با گواردیولا گفت:«اختلاف من با پپ زمانی آغاز شد که با شکیرا آشنا شدم. رابطه من با گواردیولا بسیار بد شد تاجایی‌که نزدیک بود که تیم را ترک کنم. پپ دوست داشت که کنترل همه چیز را داشته باشد. شرایط بین من و سرمربی تیم بسیار بد شد و او انتقادهای زیادی از سبک زندگی من کرد با این حال خوشبختانه این جدایی صورت نگرفت.»

پیکه که در سن مامس مصدوم شده بود کار خود را با گروه آغاز کرد و احتمالا برای بازی شنبه با تیم سویا در دسترس خواهد بود. کومان هنوز منتظر تایید است که بازی بارسلونا و سویا برگزار می شود یا خیر.

 

مرتبط:

از عرش به فرش؛ بعد از رفتن مسی، پیکه بهترین گل‌زن بارسا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر