22:00 22 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2022 قطر در اروپا امشب با برگزاری چند دیدار ادامه یافت.

به گزارش اسپوتنیک، بازی‌های انتخابی جام جهانی قطر چهارشنبه شب با برگزاری دیدارهای مختلف در قاره سبز ادامه پیدا کرد. در مهمترین بازی ها تیم‌های آلمان، اسپانیا و ایتالیا مقابل حریفان خود پیروز شده و جنگ صدرنشینی میان لهستان و انگلیس با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.

 - اسپانیا با نتیجه 2 بر صفر کوزوو را از پیش رو برداشت. فورناس در دقیقه32  و فران تورس در دقیقه 90 گل‌های این بازی را به ثمر رساندند.

 - ایتالیا مقابل لیتوانی جشنواره گل به راه انداخت و به پیروزی پنج بر صفر دست یافت تا با 14 امتیاز در صدر قرار گیرد. مویزه کین دو بار دقایق 11 و 29، ادگاراس اتکوس در دقیقه 14 (گل به خودی)، جاکومو راسپادوری در دقیقه 24 و جووانی دی‌لورنتزو در دقیقه 54 گل‌های آتزوری را به ثمر رساندند.

- لهستان میزبان تیم قدرتمند انگلیس بود که این دیدار جذاب با تساوی یک بر یک به اتمام رسید. ابتدا هری کین در دقیقه 71 گلزنی کرد اما زیمانسکی بازی را به تساوی کشاند.

- آلمان در زمین ایسلند به برتری چهار بر صفر رسید. سرژ گنابری در دقیقه 4، آنتونیو رودیگر در دقیقه 24، لروی سانه در دقیقه 56 و  تیمو ورنر در دقیقه 89 به  ثمر رساندند.

- بلجیم هم با یک گل در زمین بلاروس برنده شد تا 16 امتیاز همچنان صدرنشین مقتدر گروه E باشد. تک گل این بازی توسط دنیس پرایت به ثمر رسید.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر