02:33 29 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فوق ستاره پرتگالی جدید منچستریونایتد می‌گوید که او اهداف بزرگی با این تیم در سر دارد.

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو مهاجم منچستریونایتد می‌گوید بازگشت او به اولد ترافورد برای تفریح نیست و امیدوار است در سه تا چهار سال آینده بار دیگر خود را با عملکرد مداوم ثابت کند.

رونالدو در مصاحبه‌ای که در وب سایت یونایتد منتشر شد، گفت:«به همین دلیل من اینجا هستم. من برای تعطیلات اینجا نیستم. قبلاً خوب بود، چیزهای مهم را به دست آوردم اما من اینجا هستم تا دوباره برنده شوم.
من و هم تیمی‌هایم توانایی این کار را داریم. این یک فرصت خوب برای من، هواداران و باشگاه است که یک قدم جلوتر بروند. من فکر می‌کنم در سه یا چهار سال آینده یک چیز بزرگ رخ خواهد داد.»

رونالدوی 36 ساله بین فصل 2003 - 2009 شش فصل در یونایتد گذراند و هشت جام اصلی را به دست آورد و ماه گذشته با قراردادی دو ساله به این تیم پیوست.

رونالدو که بار دیگر پیراهن شماره 7 باشگاه لیگ برتر را به دست گرفت، امیدوار است به اوج برسد که در اولین دوران حضورش در این باشگاه انجام داد.

رونالدو که 118 گل برای یونایتد به ثمر رسانده است، می‌تواند اولین بازی خود را در این تیم انجام دهد، در حالی که شنبه یونایتد برابر نیوکاسل در لیگ برتر در اولدترافورد به میدان می‌رود.

مرتبط:

رسمی؛ رونالدو قراردادش را با منچستر امضا کرد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر