05:30 18 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کاپیتان سابق منچستریونایتد به این باور است که فوق ستاره پرتگالی یوونتوس می‌تواند تا 40 سالگی به حضور در زمین فوتبال ادامه دهد.

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو در آخرین روز پنجره نقل و انتقالات با امضای قراردادی به ارزش 15 میلیون یورو از یوونتوس جدا شده و به بار دیگر منچستریونایتد پیوست.

وین رونی سرمربی تکنونی دربی کانتی به این باور است که رونالدو کاملا با بازیکنی که 12 سال پیش این تیم را ترک کرده فرق می کند و در همین سن هم می تواند با شرایط فیزیکی موردنیاز برای درخشش در لیگ برتر سازگار شود.

رونی که عنوان بهترین گلزن تاریخ یونایتد را به خود اختصاص داده در این مورد گفت:«رونالدو اگر بتواند مانند رایان گیگز تا 40 سالگی بازی کند و همچنان به گلزنی ادامه دهد، به هیچ عنوان باعث تعجب من نخواهد شد. هم تیمی‌های او باید کمی بیشتر تلاش کنند.»
رونی در ادامه همچنان در این خصوص گفت:«فکر می کنم بازی او به شکل قابل توجهی با شرایطی که در آن قرار داشته سازگار شده است در این که او توانایی بالایی دارد حرفی نیست اما در عین حال بسیار از بدنش مراقبت می کند. او همچنان در شرایطی عالی است. اما اگر همه چیز مثل دفعه قبل باشد - نزدیک به دو سال آخری که با او بازی کردم - پس تیم به او اجازه انجام این کار را خواهد داد.»

رونالدو ساله در فاصله سال های 2003 تا 2009، در منچستر حضور داشت. فوق ستاره پرتگالی در این مدت موفق شد عناوین مهمی چون قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان را به دست آورد.

 

مرتبط:

رسمی؛ رونالدو قراردادش را با منچستر امضا کرد + عکس
رونالدو: برای تعطیلات به منچستر نیامده‌ام؛ این‌جا هستم تا دوباره برنده شوم + ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر