00:54 19 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیر اجرایی پیشین بایرن مونیخ به این باور است که کاهش هزینه ها اقدامی ضروری برای بارسلونا بود.

به گزارش اسپوتنیک، کارل هاینس رومینگه درحال حاضر بازنشسته شده، او پیشتر مدیرعامل بایرن مونیخ بود. او در تازه‌ترین اظهاراتش درباره مسائل مختلفی صحبت کرد.

این مقام پیشین بایرن ابتدا در خصوص جدایی فوق ستاره آرجنتینی گفت:«لالیگا در سه سال دو بازیکن بزرگ خود یعنی مسی و رونالدو را از دست داد. رونالدو به یوونتوس رفت و مسی هم اکنون به پاریسن ژرمن پیوسته است. همه آزاد هستند تا درباره چیزی که آنها می‌خواهند اظهارنظر کنند اما فکر می‌کنم اجبار برای خروج مسی به دلیل مسائل فیرپلی مالی گل به خودی بود.»
رومینگه در ادامه گفت:«به نظر من درست است که بارسلونا مجبور شد مسی را از دست دهد اما جدایی رایگان مسی از بارسا مثل یک گل به خودی متاثر از قوانین فیرپلی مالی بود. وقتی هزینه ها روی هم انباشته می شود، طبیعی است که وضعیت حساب های مالی خراب شود، به خصوص این که ویروس کرونا به همه ضربه زده است.»
او در پایان صحبت‌هایش در خصوص بدهی های بارسلونا بیان داشت:«راهی که آنها با آن رو به رو شده اند سخت است اما واجب و ضروری است. لاپورتا مرد و مدیری داناست و به نظر من هیچ مدیری بهتر از او نمی تواند بارسلونا را از این بحران بیرون بکشد.»
لیونل مسی اخیراً پس از 21 سال حضور در باشگاه بارسلونا و کسب افتخارات تیمی و انفرادی متعدد به دلیل ناتوانی این باشگاه در تمدید قراردادش به خاطر قوانین وضع شده توسط لالیگا (سقف دستمزدها) از جمع کاتالان‌ها جدا شد و با قراردادی دو ساله با قابلیت تمدید برای سال سوم به پاری‌سن‌‌جرمن پیوست.

 

 

 

مرتبط:

صحبت‌های جدید «آگوئرو» درباره جدایی مسی از بارسلونا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر