23:01 25 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آیا بارسلونا می‌تواند بدون مسی درد آن باخت 8 بر2 به بایرن را کاهش دهد؟

به گزارش اسپوتنیک، امشب زیباترین تورنمنت جهان آغاز می‌شود و از همین هفته اول چند دیدار مهم داریم که شاید جذاب‌ترین‌شان جدال انتقامی بارسلونا مقابل بایرن‌مونیخ باشد؛ مسابقه‌ای که آخرین رویارویی بین 2 تیم 8 بر2 به سود بایرن پایان یافته است.

وضعیت بارسلونای بدون مسی؛

مطمئننا شکست 8-2 مقابل بایرن مونیخ، یکی از بدترین لحظات تاریخ باشگاه بارسلونا بود و آبی‌اناری‌ها برای جبران آن فاجعه تاریخی، انگیزه های زیادی دارند. اگرچه بارسلونا روی کاغذ ضعیف تر از بایرن مونیخ است و ستاره های بزرگی را از دست داده اما عامل انگیزه و تشویق هواداران در نیوکمپ، امید تلافی را زنده نگه می دارد.

بارسلونا حالا دوران گذار خود را بدون لیونل مسی سپری می کند و کاتالان‌ها این روزها، دیگر آن تیم پرستاره سالیان پیش نیست. با این حال رونالد کومان با وجود خالی بودن دست هایش، تلاش در بازسازی بارسلونا دارد و آن ها با فشاری کم تر به مسیر خود ادامه می دهند.

وضعیت بایرن مونیخ تحت هدایت ناگلزمن

بایرن مونیخ که دو فصل پیش مقابل بارسلونا بی رحم ظاهر شد، مطمئننا حریفش را دست کم نخواهد گرفت و برای کسب یک پیروزی دیگر مقابل بارسا تلاش خواهد کرد.

 از سوی دیگر بایرن مونیخ با یولیان ناگلزمان همچنان جاه طلب است و می خواهد تورنمنت خود را با یک پیروزی خارج خانه مقابل حریفی پرآوازه، به بهترین نحو ممکن آغاز کند. بایرن مونیخ اخیرا در بوندسلیگا هم لایپزیش را پرگل شکست داد تا برای این دیدار، روحیه و انگیزه فراوانی داشته باشد.

غایبان بارسلونا و بایرن مونیخ

بارسلونا: آنسو فاتی، مارتین بریتویت، عثمان دمبله، سرخیو آگوئرو (مصدوم) سرجینیو دست (مصدوم / احتمالی)

بایرن مونیخ: کورنتن تولیسو (مصدوم) کینگزلی کومان، سرژ گنابری (مصدوم / احتمالی)

ترکیب احتمالی:

بارسلونا (4 – 4 -2 ):‌تراشتگن، مینگسا، پیکه (آرائوخو)، اریک گارسیا، جوردی آلبا، بوسکتس، دی‌یونگ، پدری، سرخی روبرتو و ممفیس.

بایرن‌مونیخ (4-2-3-1): نویر، پاوار، زوله، اوپامکانو، آلفونسو دیویس، گورتسکا، کیمیش، توماس مولر، کومان، سانه و لواندوفسکی.

مرتبط:

غیبت مدافع بارسا در دیدار برابر بایرن قطعی شد
ترس و نگرانی در نیوکمپ؛ لوا به بازی برابر بارسا می‌رسد
قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برای بارسا؛ کومان: نمی‌توانم به این پرسش پاسخ دهم!
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر