05:46 28 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی هالندی بارسلونا می‌گوید تیمش در نبود مسی با دشواری‌های بسیاری مواجه خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، بایرن مونیخ امشب در اولین بازی دور گروهی لیگ قهرمانان میهمان بارسلوناست. بایرنی‌ها در بهترین شرایط به سر می‌برند و باید به مصاف بارسایی بروند که دیگر لیونل مسی را در اختیار ندارد.

. رونالد کومان در مصاحبه‌ای در در خصوص اینکه تیمش در نبود فوق ستاره آرجنتینی با چالش‌های روبه‌رو خواهد شد، اظهار داشت:«خروج مسی و گریزمان باعث شد ما اهداف ما را گونۀ دیگری تطبیق دهیم. آینده بدون مسی؟ سخت است. دل تنگ او خواهیم شد زیرا مسی بهترین بازیکن دنیاست و از دست دادن چنین بازیکنی آسان نیست
کومان در ادامه د خصوص شرایط بارسلونا گفت:«وضعیت مالی بارسلونا واقعا بد است. برخی اوقات از خودم می پرسم این واقعا چیزی بود که من می خواستم؟ اما در نهایت من می خواهم به عنوان سرمربی تیم، در این جا موفق شوم. تمام تلاشم را انجام می دهم تا به موفقیت برسیم.»

 بارسلونا دوران دشواری را پشت سر می‌گذارد. پس از بدهی های هنگفتی که جوزپ ماریا بارتومئو در بارسلونا برجای گذاشت، خوان لاپورتا مجبور شد برای نجات این باشگاه از ورشکستگی، هزینه ها را تا بیشترین حد ممکن کاهش دهد و به همین علت بارسا مجبور شد ستارگانی چون لیونل مسی و آنتوان گریزمن را از دست دهد.

 

مرتبط:

پیش بازی بارسلونا - بایرن مونیخ؛ جدال نفس‌گیر آبی‌اناری‌ها در نبود لیونل مسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر