07:36 27 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

شب گذشته پاری‌سن‌جرمن در حضور ستاره‌های خود برابر نماینده بلجیم نمایش ضعیفی نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، سه شنبه شب، در نخستین هفته لیگ قهرمانان اروپا، پی‌اس‌جی از تیم رویایی خود رونمایی کرد و از مثلث «مسی-نیمار و امباپه» پرده برداشت.

مثلث تهاجمی پی اس جی متشکل از مسی، امباپه و نیمار که برای بار همراه با یکدیگر بازی را آغاز کردند، شب سختی را پشت سر گذاشته و در نهایت به تساوی 1- 1 برابر کلوب بروژ رضایت دادند.

پوچتینو، سرمربی پاریس در کنفرانس پس از بازی گفت:«در برخی از زمینه‌ها باید پیشرفت کنیم و مشکل اصلی ما این نیست. پوچتینو گفت:«من از تأثیرات دفاعی مهاجمان تیم خوشحالم. خیلی خوب در بحث دفاعی به تیم کمک کردند اما زمینه‌های دیگری برای پیشرفت وجود دارد.»
سرمربی آرجنتینی پی‌اس‌جی در ادامه گفت:«شکی نیست که امباپه، ستاره تیم ملی فرانسه که عده‌ای او را بهترین بازیکن در آینده فوتبال می‌دانند، نیمار به عنوان یکی از برترین گلزنان تاریخ تیم ملی برزیل و مسی به عنوان یکی از برترین بازیکنان تاریخ، با وجود بزرگی شأن نیاز دارند تا یکدیگر را بیشتر بشناسند و به حضور در کنار یکدیگر عادت کنند.»

مسی، امباپه، نیمار، دوناروما، واینالدوم، راموس و چندین بازیکن دیگر، ستاره‌های حال حاضر فوتبال جهان هستند که همگی در یک تیم حضور دارند.

 

مرتبط:

اعلام ترکیب پی اس جی؛ اولین حضور اروپایی مسی با پاریسی ها
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر