16:54 24 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی به جزئیاتی تازه از جذب لیونل مسی اشاره کرد.

به گزارش اسپوتنیک، لیونل مسی از باشگاه بارسلونا و پیوستنش به پاری‌سن‌جرمن بمب خبری تابستان سال جاری بود و حالا مدیر ورزشی باشگاه پاریسی از زوایه‌ای دیگر این اتفاق را بازگو کرده است.

لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی در گفت‌وگویی فرانسه تایید کرد که فوق ستاره آرجنتینی خواستار ماندن در نیوکمپ بوده است. او در این خصوص افزود:«مسی می خواست بماند و فوتبالش را در بارسا تمام کند ولی سپس بارسلونا عقب نشینی کرد و آنجا بود که ما ورود کردیم.»
لئوناردو در ادامه گفت:«نمی‌توانم انکار کنم که پیش از امضای قرارداد با او تماس داشتیم البته بعد از جنوری و زمانی‌که 6 ماه بیشتر از قراردادش با بارسا باقی نمانده بود. قبل از جنوری 2021 هرگز با او مذاکره نکردیم. با این حال، اوضاع بهم ریخت و پی‌اس‌جی بلافاصله از موقعیت استفاده کرد.»

ستاره 34 ساله پی‌اس‌جی تابستان امسال و در حالی که به نظر می رسید همه چیز برای تمدید با بارسلونا مهیاست، راهی تیم پاریسی شد.

قرار بود او با بارسا تمدید کند ولی باشگاه کاتلاان اعلام کرد که بودجه لازم را ندارد و لالیگا نیز حاضر نشده با آنها همکاری کند. به این ترتیب لیونل مسی پس از 21 سال از بارسا جدا شد و کمی بعد به عنوان بازیکن آزاد به پی اس جی پیوست.

مرتبط:

یک تساویِ سنگین‌تر از شکست؛ مثلث نیمار- مسی - امباپه ناکام ماند؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر