16:55 24 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

طبق گزارش‌ها، سرمربی اسبق رئال مادرید یکی از سه گزینه برای جانشینی سولسشر در منچستریونایتد است.

به گزارش اسپوتنیک، منچستریونایتد با داشتن ستاره‌های نام‌دار نظیر کریستیانو رونالدو در ترکیب خود، چهارشنبه اما عملکرد ضعیفی از خود به نمایش گذاشتند و در نهایت مغلوب این تیم گم‌نام سوییسی شدند.

داشتن چنین ترکیبی آن با با ستاره‌ه برای یک مربی می‌تواند خطرساز باشد؛ چراکه در صورت عدم کسب نتیجه بسیار زود ممکن است اخراج شود.

در همین رابطه، نشریه دیلی اکسپرس خبر داده که سرمربی کنونی شیاطین سرخ به صورت جدی خطر اخراجش را حس می کند. رسانه های انگلیسی گزارش داده اند که اگر این تیم پرستاره نتواند نتیجه بگیرد احتمال اخراج مربی زیاد خواهد بود.

در صورت اخراج این مربی اهل ناروی، دیلی اکسپرس به گزینه‌های جانشینی سولشر در منچستریونایتد اشاره کرده است که آنتونیو کونته، برندان راجرز و زین الدین زیدان سه گزینه اصلی هستند. 

سرمربی فرانسوی اسبق رئال مادرید پس از جدایی از جمع کهکشانی‌ها در حال حاضر بدون تیم است. در این صورت، منچستریونایتد می تواند به لطف در اختیار داشتن سه بازیکن محبوب وی یعنی کریستیانو رونالدو، رافائل واران و پل پوگبا این بازیکن را به خدمت بگیرد.

از سوی هم، احتمال انتصاب آنتونیو کونته نیز محتمل است. سرمربی اسبق اینتر که مذاکراتی هم با آرسنال داشته از زمان ترک باشگاه ایتالیایی بدون تیم است و حالا این فرصت را دارد تا دوباره به لیگ انگلیس برود.

آخرین گزینه هم برندن راجرز است. گزارش‌ها می‌رساند که او برنامه‌های برای ترک لسترسیتی ندارد.


منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا بازی مهم دیگری مقابل ویارئال دارد که ناکامی در این بازی می تواند سولشر را به خط پایان برساند.

مرتبط:

فردیناند: اگر من مربی بودم رونالدو را روی نيمکت می‌نشاندم!
پس از یک‌ونیم سال، رئال به برنابئو برمی‌گردد؛ این‌بار بدون راموس و زیدان
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر