08:46 18 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی بارسلونا بار دیگر از کمبود بازیکن در تیمش سخن به میان آورد. او از یک امتیاز برابر گرانادا در نوکمپ راضی است.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا فصل گذشته در خانه مغلوب گرانادا شد و همان بازی این تیم را از مسیر قهرمانی لالیگا خارج کرد.

رونالد کومان پس از پایان این دیدار گفت:«بازیکنانم شخصیت تیمی بزرگ خود را ارائه کردند و از دقیقه دوم که دروازه‌مان باز شد برای جبران گل خورده دست از تلاش نکشیدند. گرانادا با اتلاف وقت به دنبال کسب تساوی بود و 10 نفره از دروازه‌اش دفاع می‌کرد.»
سرمربی هالندی کاتالانی‌ها در ادامه گفت:«حریف بیش از اندازه وقت تلف کرد اما داور تنها چهار دقیقه وقت اضافه اعلام کرد. فضایی به بازیکنانم داده نمی‌شد اما آنها ناامید نشدند و به حداقل امتیاز دست یافتند تا بدون امتیاز از زمین خارج نشویم و این نتیجه بهتر از شکست بود.»
کومان در پایان در باره آینده‌اش با بارسلونا و وضعیت این تیم نسبت به هشت سال پیش گفت:«آیا بارسلونا کنونی تیم 8 سال قبل است؟ قطعا این‌گونه نیست. حریف به خاطر رسیدن به تساوی و کسب امتیاز وقت‌کشی زیادی کرد. ما تلاش زیادی داشتیم و خوشبختانه گل تساوی را زدیم. فعلا به آینده فکر نمی‌کنم و در این زمینه صحبت نخواهم کرد.»

از سویی دیگر هفته قبل در لیگ قهرمانان اروپا در نیوکمپ مغلوب بایرن مونیخ شد و به نظر می‌رسید در مصاف خانگی این فصل با گرانادا به پیروزی دست یابد اما بلوگرانا در لحظات پایانی از شکست گریخت تا با یک امتیاز هفته پنجم به امتیاز 8 برسد و با یک بازی کمتر در رتبه هفتم جای بگیرد.

 

 

 

 

مرتبط:

بارسا 1 – گرانادا 1؛ فرار از شکست در دقیقه پایانی؛ خطر اخراج همچنان بیخ‌گوش کومان
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر