00:00 28 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بنا بر ادعای شبکۀ رادیویی کادناسر اسپانیا، باشگاه اتلتیکومادرید فرصت جذب فوق ستاره پرتگالی را داشت.

به گزارش اسپوتنیک،  در اواخر پنجره تابستانی بود که اخباری در مورد تمایل کریستیانو رونالدو به جدایی از یوونتوس منتشر شد و در نهایت این شایعات به حقیقت پیوست.

ستاره 36 ساله پرتگالی حال حاضر منچستریونایتد قصد جدایی از یوونتوس در تابستان امسال را داشت و همین مورد باعث شده بود که ژژه مندس، مدیر برنامه‌های او به دنبال یافتن تیمی برای او باشد.

رونالدو در نهایت تصمیم گرفت بار دیگر در روز پایانی پنجره نقل و انتقالات به صورت رسمی قرارداد را با منچستریونایتد امضا کند و این در حالی بود که تا چند روز قبل در آستانه پیوستن به منچسترسیتی قرار داشت.

اکنون و در تازه‌ترین مورد، رادیوی «کادناسر» اسپانیایی مدعی شده که رونالدو به اتلتیکو مادرید نیز پیشنهاد شده اتلتیکو به دلیل ترس از عصبانیت هواداران این باشگاه و واکنش آنها نسبت به اسطوره رئال مادرید، این فرصت را رد کرده است.

فوق ستاره پرتگالی پس از بازگشت به اولدترافورد عملکرد درخشانی را از خود به نمایش گذاشته است. رونالدو در سه بازی چهار گل به ثمر رسانده تا به مرد اول این روزهای سرمربی شیاطین سرخ تبدیل شده باشد.

کریستیانو در نخستین بازی خود پس از 12 سال دوری از یونایتد در ترکیب ثابت تیمش برابر نیوکاسل به میدان رفت و موفق شد در جریان پیروزی 1-4 برابر این تیم دبل کند تا بهترین آغاز ممکن را با پیراهن شیاطین سرخ رقم زده باشد.

 

مرتبط:

برابری رونالدو با رکورد دو مهاجم سابق یونایتد با انجام دو بازی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر