10:12 21 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

طستاره آرجنتینی تیم یوونتوس درباره تداوم روند ضعیف این تیم در شروع فصل جدید هشدار داد.

به گزارش اسپوتنیک، پائولو دیبالا، مهاجم آرجنتینی یوونتوس نسبت به شرایط کنونی این تیم واکنش نشان داده و باورمند است با اتحاد و در کنار یکدیگر بودن اعضای تیم، می توان این شرایط را که در گذشته نیز تجربه آن را داشته اند، پشت سر بگذارند.

مهاجم آرجنتینی بانوی پیر یکی از معدود بازیکنان این تیم بود که نسبت به این نتیجه واکنش نشان داد و در فضای مجازی پستی را منتشر کرده و راه موفقیت را در حال حاضر، کنار هم بودن همه اعضای این باشگاه دانسته است.

دیبالا در خصوص وضعیت کنونی بانوی پیر چنین نوشت:«در لحظات سخت، کاری جز کنار هم بودن نمی‌ توان انجام داد. در گذشته نیز این کار را کرده‌ ایم و می‌ توانیم دوباره این کار را انجام دهیم. همیشه تا پایان!»

یوونتوس در حال حاضر در سری‌آ شرایط خوبی را پشت سر نمی‌ گذارد و با کسب تنها دو امتیاز از انجام چهار مسابقه، در رده هجدهم جدول رده بندی قرار گرفته است. مسأله‌ ای که در شصت سال اخیر بی‌ سابقه است.

بعد از جدایی کریستیانو رونالدو از یوونتوس، دیبالا یکی از فرمانده‌هان بانوی پیر در زمین بازی بوده است. قرارداد او با یووه رو به اتمام است اما آخرین گزارش‌ها از توافق دو طرف برای عقد یک قرارداد 5 ساله جدید حکایت دارد.

View this post on Instagram

A post shared by Paulo Dybala (@paulodybala)

 

 

مرتبط:

بدترین شروع یوونتوس در 60 سال آخر
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر