02:36 21 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیران باشگاه بارسلونا جلسه‌ای اضطراری درباره آینده رونالد کومان و نیکمت این تیم برگزار کرده‌اند.

به گزارش اسپوتنیک، براساس اعلام تعدادی از خبرنگاران و رسانه‌های اسپانیایی، تصمیم برکناری «رونالد کومان» از نیمکت باشگاه بارسلونا نهایی شده و پس از یافتن گزینه مناسب برای جانشینی وی به طور رسمی اعلام می‌شود.

در همین رابطه، تلویزیون «ESPN»؛ خبر داده که پس از تساوی خانگی شب گذشته بارسلونا برابر گرانادا، خوان لاپورتا، رییس باشگاه با اعضای هیئت مدیره نشست اضطراری یک ساعته برگزار کرده، این در حالی است که مدیران باشگاه نسبت به ادامه حضور مربی هالندی در سمت سرمربیگری بارسا تردیدهایی دارند.

بر اساس این گزارش، انتظار می‌رود کومان برای بازی خارج از خانه با کادیس که پنجشنبه شب خواهد بود، روی نیمکت بارسا باشد، این در حالی است که باشگاه به دنبال یافتن جانشینی برای این مربی هالندی است.

از سوی هم، جرارد رومرو خبرنگار کاتالونیایی، باشگاه بارسلونا تصمیم به استخدام سرمربی جدید گرفته و «ژاوی هرناندز»، «آندره‌آ پیرلو»، «آنتونیو کونته» و «فیلیپ کوکو» گزینه‌های مدنظر «خوان لاپورتا» رییس باشگاه بارسا هستند.

بارسلونا در حال حاضر با مشکلات مالی مواجه است و نمی‌تواند غرامت اخراج کومان را پرداخت کند. بارسایی‌ها رویای مربیگری ژاوی در نیوکمپ را در سر دارند، اما در حال حاضر چنین اتفاقی ممکن نیست. در همین زمینه تنها گزینه بارسلونا برای جایگزینی کومان، روبرتو مارتینز سرمربی بلجیم است.

کاتالان‌ها به همراه مرد هلندی هم‌اکنون در رتبه هفتم لالیگا بوده و از 12 امتیاز ممکن تا ایجای کار تنها هشت امتیاز کسب کرده و با رئال مادرید صدرنشین پنج امتیاز فاصله دارند.

 

 

مرتبط:

روزهای پرهیاهوی کاتالانی‌ها؛ جانشینان احتمالی کومان روی نیمکت داغ بارسا
سایت گل مدعی شد؛ کومان در آستانه اخراج از بارسلونا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر