08:19 27 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس باشگاه بارسلونا می‌گوید که در صورت شکست تیمش در این دیدار، تغییری در کادر فنی نخواهد داد.

به گزارش اسپوتنیک، روز گذشته رونالد کومان در نشست خبری خود به جای پاسخگویی به خبرنگاران، تنها به خواندن یک بیانیه اکتفا کرد و مدعی شد که نباید از تیم او توقع قهرمانی داشت.

در همین حال، خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا ساعات پیش از آغاز بازی مقابل کادیز با اطمینان اظهار داشت که حتا در صورت شکست تیم، تغییری در کادرفنی نخواهد آورد.

رییس باشگاه بارسلونا در مورد آینده سرمربی هالندی تیمش توضیح داد:«رونالد کومان اکنون سرمربی بارسلوناست. توقعات از او این است که امور کاری به وجه احسن آن انجام دهد. با کومان هستیم و او مربی تیم است. دوست داریم تیم با او نتیجه بگیرد. آینده تمامی مربیان و نه فقط کومان، به نتایج بستگی دارد. در مورد بارسا البته کیفیت بازی تیم هم اهمیت دارد ولی کومان اکنون مربی بارسلوناست و حامی وی هستیم.»
لاپورتا در ادامه اظهار داشت:«من کاری که نیاز باشد را انجام می دهم من مدیر تیم هستم و همه تصمیمات اجرایی بر عهده‌ام است. طبعا اطلاعات بیشتری در مورد وضعیت تیم دارم و باید در لحظه تصمیم گیری، از تمامی این اطلاعات بهره بگیرم. برایم تصمیم گیری، حال هر تصمیمی که باشد، دشوار نیست و اگر نیاز به حرکت خاصی برای بهبود شرایط تیم باشد، مشکلی از بابت مسائل اقتصادی و ورزشی وجود نخواهد داشت

بارسلونا امشب مهمان کادیز است. کاتالانی‌ها بعد از از توقف خانگی برابر گرانادا محکوم به کسب سه امتیاز است. با توجه به پیروزی های رئال و اتلتیکو، برتری در بازی امشب برای آبی‌اناری‌ها بسیار حیاتی است.

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر