00:46 28 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نشریۀ کاتالونیایی با اضافه کردن نام تیری آنری به گزینه‌های جانشینی رونالد کومان همه را متعجب کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، تساوی خانگی دوشنبه شب بارسلونا مقابل گرانادا شرایط را برای رونالد کومان، سرمربی هالندی و فعلی این تیم دشوارتر از قبل ساخته و هر لحظه امکان اخراج او وجود دارد.

این در حالیست که خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا گفته است که تیمش در صورت شکست تصمیم ندارد به کادر فنی تغییر وارد کند. با این حال، در روزهای اخیر گزینه‌های برای جانشینی رونالد کومان در بارسلونا از سوی برخی از رسانه‌ها مطرح شده است.

در تازه‌ترین مورد هم، نشریه «موندو دپورتیوو» یک گزینه جدید را برای جانشینی او مطرح کرده است. گفته می‌شود باشگاه بارسلونا نیم‌نگاهی به تیری آنری کمک‌مربی تیم ملی بلجیم دارد.

اسطوره فرانسوی که سابقه بازی در خط حمله بارسلونا را هم داشته، سابقه خوبی در سرمربیگری ندارد. در موناکو تیم او در 20 بازی فقط 4 برد داشت و در مونترال‌ایمپکت هم فقط 9 برد در 29 بازی کسب کرد.

بعد از جدایی از مونترال‌ایمپکت هم به بلژیک بازگشت تا دوباره دستیار روبرتو مارتینس شود. نکته جالب این که همکارش مارتینس هم گزینه هدایت بارسلونا به شمار می‌رود.

اخیرا نام گزینه های زیادی از جمله اریک تن هاگ، ژاوی و آنتونیو کونته به عنوان جانشین احتمالی رونالد کومان مطرح شده و البته طبق ادعای برخی رسانه‌ها بارسلونا برای توافق با روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلجیم نیز وارد عمل شده است.

مرتبط:

تصمیم عجیب کومان در نشست خبری بازی با کادیز
واکنش لاپورتا به شایعۀ اخراج کومان
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر