22:00 18 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه منچستریونایتد با فسخ قرارداد مهاجم فرانسوی با بارسلونا با نماینده عثمان دمبله تماس می گیرد.

به گزارش اسپوتنیک، منچستریونایتد تلاش‌های خود برای جذب عثمان دمبله، مهاجم بارسلونا، در تابستان سال آینده را آغاز کرده است.

دمبله 24 ساله به دلیل مصدومیت همچنان نتوانسته در این فصل برای بارسلونا به میدان برود و شایعات پیرامون آینده او بسیار است زیرا قرارداد فعلی او با آبی و اناری ها تا پایان فصل اعتبار دارد. البته بارسلونا مذاکرات را برای تمدید بلند مدت قرارداد این بازیکن ادامه می دهد.

با شرایط فعلی دمبله می تواند از ژانویه با باشگاه های خواهان خود مذاکره کند و شاید طی یک انتقال آزاد در پایان فصل به منچستر بپیوندد. به نقل از El Nacional شیاطین سرخ گفت و گو ها را با نمایندگان دمبله آغاز کردند تا بر سر جذب او مذاکره کنند.

عثمان دمبله در آگوست 2017 از دورتموند به بارسلونا پیوست ولی از آن زمان مصدومیت های پرشمار مانع از درخشش او در اسپانیا شده است. او 118 بار با پیراهن بارسا به میدان رفته که حاصل آن 30 گل و 21 پاس گل بوده است.

این بازیکن با قراردادی به ارزش 96 میلیون پوند به بارسا رفته بود و همین موضوع فشارها را بیش از پیش بر او افزایش داد. آخرین مصدومیت او در دیدار برابر مجارستان با تیم ملی فرانسه در یورو 2020 بود که باعث شد پنج ماه دیگر از میادین دور باشد.

مهاجم فرانسوی  درخششی گذرا در نوکمپ داشت اما نتوانست انتظارات را برآورده کند چرا که در مدت حضورش در این تیم با مصدومیت‌های شدید و متوالی همراه شد.

 

 

 

مرتبط:

امیدواری کاتالان‌ها به درخشش دمبله با شماره جدید؛ ستاره فرانسوی به تمرینات بازگشت
دمبله+پول نقد؛ فورمول بارسا برای آوردن هالند به نیوکمپ
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر