16:25 21 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دو تیم اتلتیکومادرید و میلان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می روند.

به گزارش اسپوتنیک، در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم میلان و اتلتیکو مادرید به دیدار هم خواهند رفت و این دیدار یادآور بازی 8 سال گذشته دو تیم است که میلان بعد از 8 سال غیبت دوباره به لیگ قهرمانان بازگشته است.

هر دو تیم به دنبال اولین بردهای خود در فصل جدید لیگ قهرمانان هستند. شاگردان استفانو پیولی در اولین بازی خود با نتیجه 3 - 2 مقابل لیورپول شکست خوردند و اتلتیکومادرید هم در خانه خود نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل مقابل پورتو به دست نیاورد.

شرایط میلان تحت هدایت استفانو پیولی

شاگردان پیولی در سری آ ایتالیا تا اینجا عملکردی عالی داشته‌اند و این بار از همین ابتدای فصل خود را به عنوان مدعی جدی قهرمانی لیگ مطرح کرده‌اند. این هفته روسونری با گلزنی دانیل مالدینی و براهیم دیاس از سد اسپتسیا گذشت تا جایگاه خود را بعد از ناپولی در رتبه دوم تثبیت کند.

میلانی‌ها در هر هفت بازی قبلی خود تا اینجای فصل گل زده‌اند و در این بازی هم به دنبال اولین برد خود در لیگ قهرمانان اروپا از سال 2013 تا کنون هستند اما مقابل دفاع قدرتمند اتلتیکو آن‌ها قطعاً کار سختی خواهند داشت.

شرایط اتلتیکومادرید تحت هدایت دیه‌گو سیمئونه

اتلتیکومادرید این فصل را با تشکیل مثلث اتشین ژوائو فلیکس، لوئیس سوارز و آنتوان گریزمن شروع کردند اما بر خلاف انتظار، آنها به سختی در این هفته‌ها گل می‌زنند. مشکلات قهرمان فصل گذشته لالیگا در گلزنی، هزینه سنگین‌تری را در لیگ برای این تیم رقم زده است.

شاگردان سیمئونه این هفته اولین شکست خود را مقابل آلاوس متحمل شدند و باز هم نتوانستند گل بزنند. اتلتیکو در 4 بازی اخیر خود در همه جام‌ها فقط یک گل زده و یک برد داشته است. در لیگ قهرمانان هم اتلتیکو آمار نگران‌کننده یک برد در 7 بازی اخیر و گل نزدن در 3 بازی آخر خود را دارند.

شاگردان سیمئونه البته شاید بتوانند به این امیدوار باشند که در دو نبرد قبلی خود مقابل میلان دو برد به دست آوردند، دو بردی که مربوط به مرحله یک‌هشتم نهایی فصل 2013 - 2014 می‌شود.

آخرین دیدار

اتلتیکو در فصل 2013 - 2014 در بازی رفت با یک گل در سن سیرو برنده شد و در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نیز با نتیجه 4 - 1 در خانه خود روسونری را شکست داد.

مصدومان و محرومان

بازگشت اولیویه ژیرو و داوید کالابریا از مصدومیت خبر خوبی برای میلان است هرچند آمادگی ژیرو هنوز صددرصد نیست. زلاتان ایبراهیموویچ هنوز مشکل آشیل پا دارد و کرونیچ، باکایوکو و فلورنتزی هم قطعاً به این بازی نمی‌رسند.

برای اتلتیکو استفان ساویچ محروم است. توماس لمار تنها مصدوم این تیم به حساب می‌آید.

ترکیب احتمالی

میلان: ماینان، کالابریا، توموری، رومانیولی، ارناندز، کسیه، بن ناصر، سالماکرس، دیاس، ربیچ، ژیرو

اتلتیکومادرید: اوبلاک، خیمنس، فلیپه، ارموسو، تریپیر، یورنته، کوکه، دی پائول، کاراسکو، سوارس، فلیکس

 

 

 

مرتبط:

زلاتان بزرگ‌ترین غایب دیدار اتلتی - میلان
آلاوز 1 اتلتیکو 0؛ شکست اتلتی در زمین پردرد سر آبی‌‌وسفیدها
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر