11:03 25 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

شبکه ال کوروبیتو مدعی شده که یک شرکت اماراتی پیشنهاد جالبی رای بارسلونا ارائه داده است.

به گزارش اسپوتنیک، شبکه ال کوروبیتو مدعی شده که شرکتی در دوبی پیشنهاد جالبی برای باشگاه بارسلونا ارائه داده که بر اساس آن این کمپانی تمامی بدهی حدود 1.5 میلیارد دالری کاتالان‌ها را پرداخت خواهد کرد.

 طبق این گزارش، بارسلونا به مدت دو سال هیچ بازپرداختی نخواهد داشت تا به این ترتیب توانایی تشکیل تیمی قدرتمند را داشته باشد. با این وجود، آبی‌اناری‌ها در طول 12 سال باید بدهی خود را به این شرکت بپردازد.

تزریق 1.5 میلیارد یورو به این باشگاه می‌تواند به بارسا کمک کند تا بازیکنان جدیدی را در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به خدمت بگیرد. علاوه بر این بهره دریافتی توسط شرکت اماراتی مبلغ بسیار کم و ناچیزی است.

در صورت توافق میان دو طرف، بارسا این امکان را خواهد داشت تا در تابستان پیش رو برای خرید بازیکنان مدنظر اقدام کند. این در حالی است که بسیاری از بازیکنان ارشد تیم که مبلغ دستمزد بالایی داشتند نیز مجبور به مذاکره با مدیران برای کاهش میزان دستمزد دریافتی خود از این باشگاه شدند.

باشگاه بارسلونا در ماه‌های اخیر با بحران جدی مالی و اقتصادی روبرو بوده است. شرایط این باشگاه کار را به جایی رساند که آنها مجبور شدند اجازه جدایی لیونل مسی به عنوان بازیکن آزاد را داده و در عین حال ستارگان دیگری مانند آنتوان گریزمن را نیز به صورت قرضی به فروش برسانند.

 

مرتبط:

وعده های امیدوارکننده لاپورتا به بارسایی ها در میان بحران مالی باشگاه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر