00:25 16 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کومان لحظات پیش در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل بنفیکا در چهارچوب مسابقات لیگ قهرمانان اروپا شرکت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، رونالد کومان، سرمربی هالندی بارسلونا می‌گوید که بنفیکا تیم قدرتمندی است اما باید مقابل آنها با در اختیار داشتن توپ و میدان به نتیجه خوبی برسیم.

کومان با حضور در نشست خبری پیش از این بازی گفت:«نمی دانیم این تیم قوی ترین تیم گروه است یا خیر، اما می دانیم آن ها تیم قدرتمندی دارند. من تجربه کار با آن ها را دارم و می دانم چه قدر عالی هستند. این یک بازی زیبا از دو تیم با دو سبک مختلف خواهد بود. ما باید نتیجه خوبی بگیریم. می توان انتظار یک بازی جالب را داشت.»
کومان در ادامه در خصوص شرایط «آنسو فاتی» هم گفت:«نمی‌دانم او به اردوی تیم ملی اسپانیا دعوت خواهد شد یا نه. آنسو در تقابل با لوانته بازی خوبی را به نمایش گذاشت و گلزنی هم کرد. فاتی 10 ماه به دور از میادین بوده و تنها 15 دقیقه بازی کرده است، بنابراین نمی‌توانم نظری در خصوص پیوستن او به تیم ملی اسپانیا بدهم.»
سرمربی هالندی بارسلونا در پایان در خصوص دیدارش با خوان لاپورتا رییس این باشگاه نیز اظهار داشت:«من هنوز رئیس لاپورتا را ندیده ام. مطمئن هستم امروز بعد از ظهر یکدیگر را در هواپیما خواهیم دید.»

این دیدار ساعت 11:30 دقیقه فردا شب به میزبانی بنفیکا برگزار می‌شود. بارسلونا در دیدار نخست با سه گل مغلوب بایرن‌مونیخ شد و بنفیکا هم در زمین دینامو به تساوی بدون گل رسید.

 

 

 

مرتبط:

فهرست بازیکنان بارسلونا برای بازی مقابل بنفیکا اعلام شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر