06:08 18 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه بارسلونا همچنان قصدی برای اخراج سرمربی هالندی خود ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، طبق گزارش رسانه‌های اسپانیایی از جمله «موندودپورتیوو» و «اسپورت»، رونالد کومان سرمربی بارسلونا حداقل تا بازی برابر اتلتیکو مادرید روی نیمکت بارسلونا خواهد بود و سرمربی بارسلونا می ماند.

پیرلو و بوفون
© Sputnik / Виталий Белоусов

در واقع کومان تا پیش از وقفه ملی سرمربی بارسلونا خواهد بود و پس از وقفه ملی در مورد آینده سرمربی هالندی تصمیم گرفته خواهد شد. به نظر می رسد مدیریت بارسلونا دوشنبه هفته آینده جلسه برگزار خواهند کرد.

«اسپورت» در ادامه خبر داد؛ کومان در حالی در بازی با اتلتیکومادرید هم هدایت کاتالان‌ها را برعهده خواهد داشت که به نظر می‌رسد تصمیم برای ادامه همکاری یا قطع همکاری با او در تعطیلی لیگ بابت بازی‌های ملی پیش‌رو گرفته شود.

بامداد امروز هم نشستی یک ساعته بین لاپورتا و چند نفر از اعضای هیئت مدیره باشگاه برگزار شده و در خصوص آینده حرفه‌ای کومان بحث شده است.

آندره پیرلو و گایاردو هر دو نسبت به پذیرش بارسلونا، متمایل هستند اما اریک تن هاخ، دیگر گزینه بارسلونا می خواهد تا پایان فصل در آژاکس بماند و آمدن او به بارسا در برهه پیش رو متحمل نیست. ژاوی، روبرتو مارتینس و آنتونیو کونته نیز دیگر گزینه‌های حضور روی نیمکت مربیگری آبی‌واناری‌ها هستند.

بارسلونا شنبه هفته آینده در مهم‌ترین و حساس‌ترین بازی هفته هشتم لالیگا به مصاف اتلتیکو مادرید می‌رود و به نظر می‌رسد که این آخرین فرصت به کومان است و در صورت شکست از کار برکنار خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

مرتبط:

کومان: "بازیکنان بارسا از من حمایت می‌کنند، اما از باشگاه نمی‌دانم"
تأیید شد؛ پیرلو جانشین کومان می‌شود
اختلاف سران بارسا دلیل اصلی عدم اخراج کومان
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر