20:16 20 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رونالد کومان مصاحبه ای را پس از شکست بارسلونا مقابل اتلتیکو مادرید انجام داده است.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا در حساس‌ترین بازی هفته هشتم رقابت‌های لالیگا به مصاف اتلتیکو مادرید رفت و با دو گل شکست خورد.

رونالد کومان، سرمربی بارسلونا پس از پایان این دیدار در نشست خبری حاضر شد و در پیوند به اتفاقات شب گذشته شاگردانش برابر اتلتیکومادرید صحبت کرد.

سرمربی هالندی در این باره گفت:«زمانی که توپ را از دست می‌دهیم، نباید فضاهای زیادی را در پشت دفاع خالی کنیم. پیش از شروع این بازی، با بازیکنانم راجع به این مسئله صحبت کنم. اگر با چهار مدافع و دو دفاع مرکزی بازی می‌کنید، باید ارتباط خود را خط هافبک حفظ کنید. حالا شاید متوجه شوید که چرا بعضی وقت‌ها با سه دفاع وارد میدان می‌شویم.»
کومان در ادامه گفت:«در گل نخست اتلتیکو مادرید لمار از وسط زمین حرکت می‌کند و بدون آن‌که کسی از او مراقبت کند گلزنی می‌کند. ما بازیکنان مصدوم زیادی داریم که بدون شک اگر به شرایط بازی برسند وضعیت تیم به کلی تغییر خواهد کرد. ما با وجود دپای به حرکت در عمق نیاز داریم. ما از این شکست واقعا ناراحت هستیم.»
کومان درباره سخنان لاپورتا که به خبر از ادامه همکاری با خودش گفت:«صحبت کردن با خوان لاپورتا خوب بود، زیرا توانستیم بیشتر هم دیگر را درک کنیم. شب گذشته و امروز صحبت راجع به تیم، باشگاه و موقعیت من صحبت کردیم. از باشگاه خواستم که موضع خود را اعلام کند.»

قابل ذکر است که دو دیدار بعدی بارسا در لالیگا برابر والنسیا و رئال مادرید است. در لیگ قهرمانان نیز بارسا میزبان دیناموکیف خواهد بود.

 

مرتبط:

واکنش کومان بعد از گل سوارز به بارسلونا+ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر