00:56 16 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی لیورپول می‌گوید گل زیبای محمد صلاح با سیتی سال‌ها مورد صحبت اهالی فوتبال خواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک، یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول به تمجید از گل محمد صلاح وینگر مصری تیمش برابر منچسترسیتی پرداخت و آن را یک گل در سطح کلاس جهانی عنوان کرد.

سرمربی آلمانی سرخ های آنفلید پس از پایان این بازی ابتدا در خصوص عملکرد شاگردانش برابر منچسترسیتی گفت:«در نیمه اول خیلی معمولی بودیم و حتی شاید از معمولی هم پایین تر. با توپ و بدون آن خیلی منفعل بودیم و باب میل سیتی بازی کردیم. آن بدترین نیمه ما مقابل آن ها بود.»
کلوپ در ادامه گفت:«وقتی سوت پایان نیمه اول به صدا درآمد خیلی خوشحال بودم چون ما باید خیلی چیزها را تغییر می دادیم. نیمه دوم کاملا متفاوت بود. اگر فقط نیمه دوم ملاک بود، آنگاه دوست داشتم برنده شویم ولی با در نظر گرفتن نیمه اول، از یک امتیاز رضایت دارم.»
سرمربی لیورپول در پایان به تمجید از تمجید از گل محمد صلاح در این بازی گفت:«اولین بار نیست که مو صلاح چنین گلی به ثمر می‌رساند. فکر می‌کنم که برابر ناپولی و تاتنهام نیز چنین گل‌هایی زده، اما این گل واقعا سطح بالا بود. او بازیکن بسیار خوبی است.
گل اول را برای سادیو مانه خلق کرد و آن هم گل بسیار زیبایی بود. این باشگاه چیزی را فراموش نمی‌کند. و مردم برای سال‌های طولانی راجع به این گل حرف خواهند زد و البته در 56 سال آینده نیز، همه این بازی را به یاد خواهند آورد.»

در حساس ترین دیدار هفته در لیگ برتر انگلیس لیورپول در ورزشگاه آنفیلد به دیدار منچسترسیتی که این دیدار 2 بر 2 به پایان رسید. محمد صلاح به زیبایی گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

مرتبط:

لیورپول 2 سیتی 2 ؛ نبرد مدعیان برنده نداشت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر