10:07 24 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی بروسیا دورتموند، مدعی شده که مصدومیت ارلینگ هالند بسیار جدی است.

به گزارش اسپوتنیک، مارکو رز سرمربی دورتموند از شرایط نگران کننده مهاجم تیمش خبر داده و گفته که این او به علت مصدومیتش هنوز نمی تواند راه برود.

روزه اعلام کرده که بعید است هالند بتواند تیم ملی کشورش را در این مسابقات همراهی کند و خواهان کاهش فشارها روی این بازیکن شده است. او پس از پایان بازی شاگردانش برابر آگزبورگ در خصوص مصدومیت ستاره تیمش گفت:«ارلینگ چند روزی است که تلاش می کند که بازی کند. هر کسی او را می شناسد، می داند که می خواهد برای تیم ملی بازی کند.»
سرمربی زنبورهای وستفالین در ادامه اظهار داشت:«او توانست برابر گلادباخ و لیگ قهرمانان در زمین حاضر شود و به من گفت که دوست دارد بازی کند اما نمی‌تواند به شکلی که می‌خواهد حرکت کند و حتی راه برود. این شرایطی است که با آن روبرو هستیم و من فکر می‌کنم بهترین کار این است که همگی دست از پیش بینی کردن برداریم.»

غیبت او در بازی برابر آگزبورگ باعث شده که نگرانی‌های بسیاری درباره احتمال عدم حضور او در دو دیدار حساس برابر ترکیه و مونته‌نگرو در چارچوب مسابقات انتخابی جام جهانی افزایش یابد. آنها به دنبال صعود به اولین تورنمنت بزرگ خود پس از سال 2000 هستند و پیروزی در این دو بازی می‌تواند حداقل حضور آنها در مسابقات پلی آف را تا حد زیادی تضمین کند.

هالند  در تمرین پیش از بازی دورتموند و گلادباخ مصدوم شد و از آن زمان در حالی ریکاوری است و نتوانسته در دو بازی اخیر دورتموند حضور داشته باشد و احتمالا به بازیهای ملی نیز نخواهد رفت.

 

 

مرتبط:

لیگ قهرمانان اروپا؛ بُرد خفیف دورتموند در غیاب هالند، نخستین پیروزی بروژ رقم خورد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر