22:28 18 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی سابق منچستریونایتد از تصمیم اوله گنار سولسشایر مبنی بر نیمکت نشین کردن رونالدو انتقاد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، هفته‌ای که گذشت منچستریونایتد مقابل اورتون با نتیجه 1 - 1 متوقف شد، در حالی که در این دیدار خانگی اوله‌گنار سولشائر تصمیم گرفته بود کریستیانو رونالدو را از ابتدا روی نیمکت بنشاند.

 نیمکت‌نشین شدن کریستیانو رونالدو در دیدار منچستریونایتد و اورتون انتقاد سرالکس فرگوسن از اوله‌گنار سولشائر را در پی داشته است.

حبیب نورمحمدوف، مبارزه شکست‌ناپذیر داغستانی که در در اولدترافورد حاضر بود با سرالکس فرگوسن مربی اسبق منچستریونایتد هم ملاقات کرد و کلیپی از این ملاقات منتشر شده است.

سرالکس به حبیب می‌گوید:«شما همیشه باید بازی را با بهترین بازیکنان‌تان آغاز کنید. من فکر می‌کنم زمانی که اورتونی‌ها فهمیدند رونالدو در ترکیب اصلی بازی نمی‌کند دل و جرات پیدا کردند. به همین دلیل باید بهترین بازیکنان‌تان را در ترکیب اصلی قرار دهید.»

رونالدو گفته است که فرگوسن اولین بار در سال 2003 او را به عنوان یک بازیکن 18 ساله از اسپورتینگ لیسبون به خدمت گرفت و نقش مهمی در بازگشت او به اولدترافورد ایفا کرد.

در این بازی که من‌یونایتد در آن پیروزی را با تساوی یک - یک عوض کرد، رونالدو در دقیقه 57 به میدان رفت اما تنها 8 دقیقه بعد گل تساوی اورتون به ثمر رسید.

یونایتد که از 7 بازی لیگ 14 امتیاز دارد در دیدار بعدی خود در لیگ برتر به مصاف لسترسیتی می رود.

 

 

 

 

مرتبط:

وقتی تیم برنده نمی‌شود رونالدو به شدت عصبانی می‌شود
مهمانان ویژه امشب فرگوسن در الترافود+عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر