16:47 21 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه پی‌اس‌جی قصد دارد با زین الدین زیدان، سرمربی سابق رئال مادرید وارد همکاری شود.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از سایت اسپاینایی «تودوفیچاخس» شرایط برای مائوریسیو پوچتینو در باشگاه پاری‌سن‌جرمن چندان مساعد نیست و در صورتی که نتایج مورد نطر باشگاه حاصل نشود، احتمال قطع همکاری با این سرمربی آرجنتینی وجود دارد.

اکنون یک نشریه اسپانیایی مدعی شده که زین الدین زیدان یکی از سه گزینه جانشینی مائوریسیو پوچتینو در پاری‌سن‌جرمن است و مدیران این باشگاه، سرمربی پیشین رئال مادرید را گزینه احتمالی برای جانشینی سرمربی آرجنتینی خود در نظر دارند.

نتایج ضعیف این تیم در هفته های اخیر باعث شده که سران باشگاه پاریسی به فکر در نظر گرفتن گزینه‌هایی برای جانشینی پوچتینو بیفتند و در صورتی که این رویه ادامه پیدا کند، یکی از آنها را برای ادامه کار انتخاب خواهند کرد.

بر اساس این گزارش، به غیر از زیدان، آنتونیو کونته سرمربی پیشین تیم‌های چلسی، اینتر و یوونتوس به همراه یواخیم لو سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال آلمان هم گزینه جانشینی پوچتینو در پاری‌سن‌ژرمن هستند.

پاریسی‌ها این فصل تنها در یک بازی از رقابت‌های لوشامپیونه تن به شکست داده‌اند اما با توجه به استعدادهایی که در اختیار دارد، با نمایش‌های مورد انتظار فاصله زیادی دارد.

زیدان بعد از جدایی از باشگاه رئال مادرید در پایان فصل گذشته، با تیمی به توافق نرسیده و هنوز بیکار است. البته در گذشته شایعاتی در مورد تمایل این سرمربی به حضور روی نیمکت تیم ملی فرانسه شنیده شده بود.

هرچند برخی منابع معتقدند زیزو قصد دارد تا پاییز سال آینده استراحت کرده و بعد از جام جهانی 2022 هدایت تیم ملی فرانسه را به عهده گیرد.

 

 

مرتبط:

تاکتیک پاریس برای جذب زیدان چیست؟
پوچتینو همچنان گزینه محبوب جانیشنی سانتو در لندن
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر