20:56 18 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

امباپه تأیید کرده است که در طول ناامیدی‌های اخیر خود در زمین، او به طور شفاهی به نیمار مفت خور خطاب کرده است.

به گزارش اسپوتینک، کیلیان امباپه در مصاحبه جنجالی با اکیپ فرانسه تایید کرد که با نیمار در آن بازی به مشکل و اختلاف برخورده است.

مهاجم فرانسوی پاری‌سن‌جرمن در این رابطه گفت:«بلی، من به نیمار را «آدم مفت‌خور» خطاب کردم چون به من پاس نمی‌داد. این موضوع من را اذیت می‌کرد. البته این اتفاقات زیاد در فوتبال رخ می‌دهد ولی من با او صحبت کردم زیرا هدفمان پیروزی تیم است. همین

قرارداد این مهاجم تابستان آینده خاتمه می یابد و در شرایط جدید در پاریس به توافق نرسیده است. مادرید بسیار مایل به جذب بازیکن خود است و حتی پیشنهادات بیش از 150 میلیون پوند برای خرید این ستاره در تابستان امسال رد شد.

امباپه اکنون به صراحت اعتراف کرده که می خواهد تابستان امسال پاریس را ترک کند، اما می گوید آینده او در این لحظه تنها اولویت او نیست. در عوض تمرکز بر فوتبال فعلاً است.

یکی از مهم ترین بحث ها در نقل و انتقالات تابستانی گذشته به کیلیان امباپه و احتمال حضور او در رئال مادرید مربوط می‌شد. حتی در مقطعی برخی رسانه ها از نهایی شدن انتقال این بازیکن به سانتیاگوبرنابئو خبر دادند اما در پایان این اتفاق رخ نداد و پاری‌سن‌جرمن اجازه جدایی این بازیکن را صادر نکرد.

 

 

 

مرتبط:

امباپه حقیقت درباره آینده فوتبالی‌اش را افشا کرد
مصاحبۀ جنجالی امباپه با اکیپ؛ فقط به‌خاطر رئال از پی‌اس‌جی می‌رفتم!
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر