23:22 27 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به ادعای رسانه های اسپانیایی، غول های لالیگا به دنبال در اختیار گرفتن مهاجم اروگوئه ای شیاطین سرخ هستند.

به گزارش اسپوتنیک، ادیسون کاوانی که از پاری‌سن‌جرمن به طور رایگان به منچستریونایتد پیوست در تیم فرانسوی به دلیل حضور نیمار و امباپه کمتر فرصت بازی پیدا می‌‌کرد. حالا هم با توجه به حضور رونالدو نقش کمتری در یونایتد پیدا کرده است.

در همین رابطه، رسانه «ال‌ ناسیونال» ادعا کرده بارسلونا می‌ خواهد در پنجره نقل و انتقالات فصل زمستان، ادینسون کاوانی را جذب کند و دیگر تیم خواهان این گلزن اروگوئه ای سابق پاری‌سن‌جرمن هم، رئال مادرید رقیب آبی اناری های کاتالانی است.

به همین دلیل هم رسانه مذکور ادعا کرده بارسلونا در فکر جذب کاوانی است و رئال مادرید هم تمایل دارد یک مهاجم نوک برای رقابت با کریم بنزما جذب کند زیرا برای این بازیکن ذخیره مطمئنی ندارد. گزینه رئالی‌ها برای خط حمله کاوانی است.

این 2 تیم البته برای جذب کاوانی درخواست رسمی ارائه نداده‌اند اما به نظر می‌رسد در فصل نقل و انتقالات زمستانی این بازیکن تیم خود را تغییر خواهد داد.

 کاوانی که تا پایان سال 2022 با منچستریونایتد قرارداد دارد در این فصل به دلیل حضور کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد علاوه از دست دادن پیراهن شماره 7 دقایق کمتری نیز برای منچستریونایتد به میدان رفته است.

 

 

 

مرتبط:

رونالدو 7 را می‌خواهد؟؛ پول پیراهن‌های کاوانی را پس بدهید
رئال در جنوری مهاجم یونایتد را می‌خواهد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر