05:54 18 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا از پیروزی برابر ایتالیا و فینالیست شدن در لیگ ملت های اروپا خوشحال است.

به گزارش اسپوتنیک، تیم ملی اسپانیا با غلبه بر ایتالیا در بازی اولی مرحله نیمه نهایی لیگ ملت‌های اروپا، ضمن گرفتن انتقام باختش مقابل همین تیم در مرحله نیمه نهایی یورو 2020، برای اولین بار به فینال تورنمنت تازه تأسیس یوفا صعود کرد.

لوئیس انریکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا از عملکرد شاگردانش در این بازی راضی است. او در نشست خبری بعد از بازی گفت:«بازی خیلی خوبی بود. دو تیم از بهترین سلاح هایشان استفاده کردند.
این کلید موفقیت ما بود. ایتالیا تیم بسیار قدرتمندی است و همیشه و در همه حال رویارویی با آن سخت است. به نظرم این بازی یکی از بهترین بازی‌هایی بود که شما می‌توانستید در رده ملی ببینید.»
سرمربی لاروخا در ادامه در خصوص عملکرد فران تورس در این بازی گفت:«تورس یک بازی غیر عادی را به نمایش گذاشت. او انگار در باغ خانه اش بازی می کرد. این بسیار خوشحال کننده است که بازیکنی با چنین توانایی را در اختیار دارم. او آینده فوتبال اسپانیا است. همکاری تورس و اویارزابال دیدنی بود.»
اسپانیا موفق شد به روند 37 بازی بدون شکست ایتالیا در این بازی خاتمه دهد. انریکه در این باره گفت:«ما خوشحالیم و راضی اما نه بابت اینکه به شکست ناپذیری ایتالیا پایان دادیم بلکه به خاطر صعود به فینال چون ایتالیا لیاقت رکورد جهانی‌اش (برای بیشترین تعداد بازی بدون باخت متوالی) را داشت و به نظر من باز هم در بالاترین سطح بازی خواهد کرد.»
سرمربی تیم ملی اسپانیا در پایان در مورد اینکه دوست دارد در فینال برابر بلجیم بازی کند یا فرانسه، گفت:«فرانسه و بلجیم هر دو تیم های خوبی هستند اما ما سعی می کنیم پیروز دیدار فینال شویم.  برای هر کدام از دو برنامه خاص خود را داریم و تنها به پیروزی فکر می کنیم.»

امشب و در آخرین بازی از مرحله نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا، فرانسه به مصاف بلجیم می‌رود. پیروز این دیدار رقیب اسپانیا در فینال خواهد بود.

مرتبط:

شکست تلخ در سن سیرو با ندانم کاری بونوچی؛ اسپانیا نخستین فینالیست لیگ ملت ها شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر