04:40 18 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی ایتالیا با وجود شکست مقابل اسپانیا به این باور است آن ها نمایش خوبی داشته اند.

به گزارش اسپوتنیک، روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، معتقد است که علی رغم شکست تیمش مقابل اسپانیا در نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا، نمایش شاگردانش در این دیدار باعث افزایش قدرت‌شان خواهد شد.

سرمربی تیم ملی ایتالیا پس از پایان این بازی در پیوند به عملکرد شاگردانش گفت:

«می توانستیم در نیمه اول با نتیجه 1-1 به رختکن برویم اما اشتباهاتی کردیم که نباید می کردیم. در بازی های این چنینی، جزئیات و حوادث تعیین کننده هستند.  مشخصاً اسپانیا به خوبی حفظ توپ می‌کرد اما باخت به این شیوه ناراحت کننده است، منظورم 10 نفره باختن است.»

مانچینی در ادامه گفت:

«ما مرتکب یک اشتباه شدیم که در چنین سطحی از مسابقات نمی‌بایست رخ می‌داد. راستش من صحنه وقوع خطای منجر به اخراج بونوچی را ندیدم اما پرداختن به آن هم اکنون دیگر فایده‌ای ندارد. لئوناردو نباید در چنین شرایطی مرتکب خطای دارای اخطار می‌شد.»

بازگشت جانلوئیجی دوناروما به سن سیرو با واکنش گروهی از هواداران میلان همراه شد و این دروازه‌بان جوان را که در تابستان گذشته از روسونری جدا شد، هو کردند. مانچینی در این خصوص اظهار داشت:«هو شدن دوناروما؟ ناامید کننده بود و برایم مایه حسرت است

ایتالیا در سن سیرو با نتیجه دو بر یک مقابل اسپانیا شکست خورد تا از صعود به فینال لیگ ملت های اروپا باز بماند. حالا آتزوری باید در رده بندی به مصاف بازنده جدال فرانسه و بلجیم برود.

 

 

مرتبط:

انتقام‌گیری در سن‌سیرو؛ ایتالیای مانچینی سرانجام باخت + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر