03:21 21 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم آرجنتینی بارسلونا به نخستین بازی خود در جمع آبی‌واناری‌ها نزدیک کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، سرجیو آگوئرو مهاجم آرجنتینی که در نقل وانتقالات تابستانی به بارسلونا پیسوت در ماه آگست دچار مصدومیتی نسبتا شدید شد و بعد از آن به روند بهبودی ادامه داد.

آگوئرو
© Sputnik / Владимир Астапкович

این ستاره بارسلونا هم اکنون به نخستین بازی خود در نزدیک است هر چند که هنوز در تمرینات گروهی شرکت نکرده است. باشگاه رو گذشته (چهارشنبه) تصاویری از تمرینات اختصاصی او منتشر کرده است.

تاکنون مشخص نشده است که آیا او می تواند در بازی بعدی بارسلونا مقابل والنسیا شرکت کند یا نه. در واقع، آگوئرو مدت طولانی است که بازی نکرده و دچار مصدومیت های مختلفی شده و حتا مدتی هم به کرونا مبتلا بوده است.

 از همین‌رو، فصل گذشته در سیتی بسیار کمرنگ بود و فقط یک بار 90 دقیقه بازی کرد. آگوئرو فصل قبل 20 بازی داشت که فقط در هشت تایش فیکس بود که مجموعا شش گل به ثمر رساند.

مهاجم کاتالانی ها با پیوستن به بارسلونا رویای هم بازی شدن با لیونل مسی را داشت و پیشنهادهای دیگری که داشت را رد کرد. شانس اما با او یار نبود و مسی بارسا به مقصد پاری‌سن‌جرمن ترک کرد.

اکنون او با جدایی آنتوان گریزمن و مصدومیت مارتین بریتویت و عملکرد مملو از ابهام لوک دی یونگ همچنان امیدهای زیادی  دارد تا بتواند به ستاره خط حمله بارسلونا تبدیل شود.

مرتبط:

آگوئرو آماده بازگشت به میادین در اکتوبر
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر