03:15 21 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به نظر می رسد باید آماده حضور مالکان جدیدی در لیگ برتر باشیم.

به گزارش اسپوتنیک، بر اساس اعلام نشریه اتلتیک، پس از نارضایتی شبکه قطری بین اسپورت از پخش غیر مجاز شبکه‌های خود در کشور عربستان، دولت و مقامات سعودی سایت هایی که اقدام به سرقت و پخش غیر قانونی مسابقات می‌کردند را مسدود و از دسترس خارج کردند.

ممکن است این انتقال در 24 ساعت پیش رو به صورت رسمی اعلام شود چرا که گفته می‌شود اشلی چهارشنبه شب جلساتی را برای بررسی جزییات نهایی برگزار کرده است. مالکان جدید آماده هستند تا به محض امضای قرارداد کارشان را در این باشگاه آغاز کنند.

در حال حاضر، باشگاه و لیگ برتر خود را آماده شرکت در یک جلسه استماع به منظور تصمیم گیری در خصوص انتقال مالکیت نیوکاسل می شوند. جلسه ای که قرار است در 3 جنوری برگزار شود.

در این انتقال احتمالا 300 میلیون پوندی، صندوق سرمایه گذاری عمومی عربستان سعودی (PIF)، صاحب 80 درصد از سهام باشگاه لیگ برتری خواهد شد.

بن سلمان در 3 سال گذشته تلاش زیادی کرد تا نیوکاسل را خریداری کند ولی با موانع متعددی به دلیل نقض حقوق بشر در جنگ علیه یمن متهم بود.  وی برای خرید این باشگاه در 3 سال گذشته لابی های متعددی کرد تا در نهایت موافقت سازمان لیگ برتر انگلیس را کسب کرد.

مرتبط:

فروش باشگاه «نیوکاسل» به شاهزاده عربستان نهایی شد
خریدار جدید باشگاه نیوکاسل از راه رسید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر