15:35 21 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس باشگاه بارسلونا به این باور است که بازگشت دوبارۀ نیمار به نیوکمپ کمکی به وضعیت تیم نمی‌کرد.

به گزارش اسپوتنیک، با روی کارآمدن خوان لاپورتا در سمت ریاست باشگاه بارسلونا، امیدها برای حفظ لیونل مسی و بازگشت نیمار به بارسلونا بیشتر شد.

جذب دوبارۀ نیمار به کنار که حفظ لیونل مسی در بارسا هم چنان دشوار شد که سرانجام ابرستاره آرجنتینی بر سر تمدید قرارداد با باشگاه به توافق نرسید و در نهایت با کوله‌باری از اندوه راهی پاری‌سن‌جرمن شد.

خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا در تازه‌ترین مصاحبه‌اش در خصوص جذب دوباره نیمار گفتگو کرده است. او در خصوص بازگشت ستاره برازیلی به بارسا گفت:

«همانطور که اعداد و ارقام برای ما توضیح داده شد، ما فکر کردیم جایی برای انجام این کار وجود دارد. آنها به ما گفتند که او می خواهد بیاید و نمی تواند آنجا ادامه دهد، زیرا باشگاه را متقاعد کرده است [اجازه دهید او برود]. اما این فوتبال است و هر کسی که بهترین پیشنهاد را بدهد برنده می شود. عدم امضای قرارداد با او چیز خوبی بود، هیچ کمکی نمی‌کرد.»

نیمار در سال 2013 از سانتوس برازیل به بارسلونا پیوسته بود و در 186 بازی که با پیراهن این تیم انجام داد موفق شد 105 گل به ثمر برساند.

این ستاره برازیلی در طول دوران حضورش در نوکمپ دو قهرمانی لالیگا و یک قهرمانی لیگ قهرمانان به دست آورد و مثلث معروف ام اس ان را در کنار مسی و سوارز تشکیل داده بود.

 

مرتبط:

کیلیان بالاتر از مسی و نیمار؛ امباپه پردرآمدترین بازیکن پی‌اس‌جی می‌شود
پوچتینو به مسی، نیمار و راموس: بازیکنان سال 2014 نیستید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر